Dedykowane narzędzia do promocji kampanii w modelach CPS i CPL


pliki xml

Oferty wszystkich Sprzedawców dostępne są w postaci plików xml, które zawierają zdjęcia, opisy i ceny produktów. Wydawcy importują pliki xml poprzez generator plików xml. Generator umożliwia pobranie oferty reklamodawcy w całości lub tylko wybrane kategorie produktów.

Produkty w bazie WebePartners są uporządkowane według kategorii i podkategorii, co umożliwia szybkie zestawianie ofert.

Codzienna aktualizacja plików xml
Możliwość tworzenia dowolnych zestawień produktowych
Dostępne formaty: webepartners, nokaut, ceneo, okazje.info i inne
Stale rosnąca baza produktów do sprzedaży online

kreator widżetów

Widżet to kreacja zawierająca zdjęcia produktów z ceną, opisem i linkiem odnoszącym do produktu na stronie Reklamodawcy. Za pomocą intuicyjnego kreatora widżetów, Wydawca tworzy kreację, która tematycznie i wyglądem koresponduje z jego witryną. W formie Widżetów prezentować można wszystkie produkty z dostępnych w serwisie WebePartners.

Intuicyjny kreator
Automatyczna rotacja produktów
Zawsze aktualne ceny produktów

generator linków partnerskich

"Skopiuj-Wklej" najszybszy sposób polecania produktów!

Dzięki generatorowi linków partnerskich, w ciągu kilku sekund wydawca generuje link ze swoim numerem ID odprowadzający do dowolnej podstrony w serwisie reklamodawcy. To najszybsza metoda polecania produktów. Wystarczy wygenerować link, skopiować go i wkleić na blogu, do e-maila, na facebook’a lub w innym serwisie społecznościowym, komunikatory typu GG, dodawać do komentarzy na forach itp.

Podpinasz pod własne kreacje i teksty
Najszybsza metoda polecania produktów w serwisach społecznościowych
Można przesyłać mailem lub poprzez dowolny komunikator

kreacje reklamowe

Kreacje naszych Reklamodawców gwarantują powodzenie kampanii reklamowych i wysoką konwersję sprzedaży. Zaprojektowane są zgodnie z etyką internetową i najwyższymi standardami, dzięki czemu nie są nachalne lecz skuteczne.

Udostępniamy Wydawcom uniwersalne banery Reklamodawców, a także kreacje wspomagające konkretne promocje, wyprzedaże i akcje okolicznościowe.

pule reklamowe

Pule reklamowe umożliwiają rotacje bannerów za pomocą jednej linii kodu HTML. Wydawca wybiera jeden z rozmiarów bannera, najodpowiedniejszy do strony na jakiej chce go wyświetlać, następnie dodaje kilka bannerów od jednego lub kilku reklamodawców. Wygenerowany skrypt automatycznie rotuje dobranymi bannerami i wybiera jeden losowy przy każdym wejściu na stronę.

kampanie reklamowe

Tworzenie kampanii reklamowych dla poszczególnych witryn umożliwia analizę i optymalizację prowadzonych działań reklamowych na tych witrynach. Kampanie reklamowe można tworzyć dla wszystkich produktów udostępnianych przez WebePartners: banerów, widżetów, linków partnerskich i plików xml.

kody rabatowe

WebePartners gwarantuje dostęp do kodów rabatowych i wszelkich akcji specjalnych organizowanych przez Reklamodawców. Codziennie Wydawcy otrzymują informacje na temat nowych zniżek i kodów, które publikowane są również na naszym blogu oraz dostępne poprzez API.

Kody rabatowe to najlepszy sposób na zwiększenie liczby odwiedzający i kupujących gdyż zapewniają konsumentom prosty sposób oszczędzania pieniędzy podczas zakupów ich ulubionych produktów. To dynamicznie rozwijający się kanał promocji. Z dnia na dzień przybywa użytkowników, którzy zakupy w sieci rozpoczynają od wyszukiwania atrakcyjnych zniżek i promocji.

Okazje Dnia

Przeceny i okazje cenowe są nieustannie poszukiwane przez użytkowników internetu. Wychodząc naprzeciw tym oczekiwaniom, WebePartners opracowało autorskie oprogramowanie, które wyszukuje i dystrybuuje najlepsze przeceny w sieci.

Codziennie publikujemy i rozsyłamy do wydawców najlepsze okazje cenowe. Wydawcy wybierają odpowiednie do swoich serwisów produkty i promują je na stronach internetowych. Cały proces jest w pełni zautomatyzowany w oparciu o codzienną aktualizację plików xml (product feeds).

Webe Sklep

WebeSklep to autorskie oprogramowanie WebePartners do prezentowania produktów dostępnych w programach partnerskich na platformie WebePartners. Może być dodatkiem do istniejących witryn i portali, jak również można dzięki niemu stworzyć samoistny portal zakupowy lub porównywarkę branżową.

Przewodnik instalacji i konfiguracji WebeSklepu

Czytaj więcej na temat WebeSklepu

Katalog produktów

Wszystkie produkty w bazie WebePartners są przyporządkowane odpowiednim kategoriom i podkategoriom. Dzięki katalogowi produktów, Wydawcy bez problemu znajdą interesujące ich produkty pośród kilku milionów udostępnianych w programach partnerskich.

API key

Za pomocą API WebePartners pobrać można takie informacje jak:

Szczegóły wszystkich transakcji CPS,
Szczegóły pojedynczej transakcji CPS,
Szczegóły wszystkich transakcji CPL,
Lista wszystkich dostępnych produktów w danym programie partnerskim,
Informacje o wszystkich dostępnych programach partnerskich,
Informacje o wszystkich dostępnych kodach rabatowych oraz promocjach.