tylko 3 kroki, aby zarabiać więcej

Skontaktuj się z nami.

Wspólnie uruchomimy program partnerski.

Budujemy sieć wydawców
i generujemy zyski.

Integracja z WebePartners jest szybka i nieskomplikowana

Integrujemy wszelkiego rodzaju systemy oferujące sprzedaż i usługi internetowe, autorskie oprogramowania sklepowe oraz te oparte o gotowe platformy e-commerce.

poproś o kod integracyjny

Popularny program partnerski to wzrost sprzedaży o 30%

Aby uruchomiony program był popularny i przynosił zamierzona efekty, musi być atrakcyjny dla Wydawców. Najlepsi Reklamodawcy dokonują wielu starań aby zachęcić Wydawców do własnego programu partnerskiego.


Zadbaj o atrakcyjne warunki programu

Efektywnościowe modele współpracy wymagają od Wydawców dużego zaangażowania, umiejętności i nakładów finansowych w pozyskiwaniu wartościowego ruchu dla własnych serwisów. Dlatego Wydawcy wybierają do współpracy Reklamodawców oferujących najlepsze warunki współpracy. Wysokość prowizji jaką oferujesz jest istotna dla Wydawców.


Aktualizuj oferty

Większość wydawców zarejestrowanych na naszej platformie korzysta z plików xml ( products data-feed), dzięki czemu mogą prezentować ofertę reklamodawcy w swoich serwisach. Promują nie tylko serwis reklamodawcy ale przede wszystkim jego produkty, co obecnie przynosi dużo lepsze wyniki sprzedaży niż kampanie czysto wizerunkowe. WebePartners codziennie aktualizuje pliki xml aby zagwarantować poprawność wyświetlanych informacji przez wydawców. Niezmiernie ważne jest abyś po swojej stronie również regularnie aktualizował plik xml i w przypadku wykrycia przez WebePartners błędów, szybko je usuwał. Zagwarantuje to efektywną współpracę z wydawcami i nie będę pojawiały się przerwy w prezentowaniu Twoich ofert.


Pozostawaj w kontakcie

Sprawna Komunikacja WebePartners – Reklamodawca jest podstawą do osiągania coraz lepszych wyników sprzedaży poprzez sieć wydawców. Dzięki szybkiej reakcji na sugestie, wskazówki lub prośby od osób zajmujących się obsługą Twojego programu na platformie WebePartners, Twój program będzie rozwijał się dynamicznie i będzie promowany wśród naszych najlepszych wydawców. Jednocześnie jesteśmy otwarci na wszelkie wskazówki z Twojej strony. Stała komunikacja i wymiana doświadczeń przyniesie oczekiwane efekty w postaci ciągłego wzrostu sprzedaży.


Udostępniaj kody rabatowe

Kody rabatowe i zniżki to produkty intensywnie poszukiwane przez użytkowników internetu. Coraz więcej osób, zanim dokona ostateczne decyzji o zakupie, przeszukuje sieć w poszukiwaniu zniżki na dany produkt. WebePartners współpracuje z wydawcami, którzy prowadzą serwisy specjalizujące się tylko i wyłącznie w dystrybucji kodów rabatowych, zniżek i wszelkich promocji. Dzięki temu natychmiast dotrzesz ze swoją ofertą do ogromnej liczby potencjalnych klientów. Kody rabatowe to najlepszy sposób na pobudzenie sprzedaży.


Regularnie akceptuj Wydawców i wypłacaj prowizje

Regularna akceptacja wydawców do programów, szybka weryfikacja wygenerowanych prowizji i terminowe ich wypłacanie to podstawa do budowania dobrych, długofalowych relacji z wydawcami. Dzięki terminowości zbudujesz zaufanie i pozyskasz do współpracy najlepszych wydawców. Wydawcy skrupulatnie analizują swoje statystyki oraz współpracę z reklamodawcami. Angażują się w promocję reklamodawców, którzy swoją uczciwością udowadniają, że warto dla nich sprzedawać.

pomoc

Skontaktuj się z nami.

Działamy szybko i skutecznie

ZOSTAŃ REKLAMODAWCĄ

szybki kontakt