WebeSklep to autorskie oprogramowanie do prezentowania produktów dostępnych w programach partnerskich na platformie WebePartners. Może być dodatkiem do istniejących witryn i portali, jak również można dzięki niemu stworzyć samoistny portal zakupowy lub porównywarkę branżową.

Korzyści

Instalując WebeSklep masz możliwość rozpoczęcia współpracy z dowolną ilością reklamodawców. Dzięki temu uatrakcyjniasz własny serwis i rozbudowujesz ofertę, co jest najskuteczniejszym sposobem pozyskiwania rosnącej liczby użytkowników. W WebeSklepie można prezentować nieograniczoną liczbę produktów.

Elastyczność

Panel administracyjny WebeSklepu umożliwia stworzenie odpowiednich kategorii, podkategorii i filtrów, dzięki czemu kupujący ma możliwość uzyskania trafnych wyszukań produktów. Dodatkowe opcje pozwalają na edycję danych o produktach, dodawanie opisów, wprowadzanie kodów zniżkowych oraz przecen. Aplikacja jest przystosowana pod kątem promocji w wyszukiwarkach internetowych, pozwala dopisać meta tagi, posiada przejrzysty i intuicyjny wygląd.

Instalacja WebeSklepu

Aby uzyskać dostęp do zestawu narzędzi WebeSklepu należy pobrać aplikację klikając na przycisk Pobierz WebeSklep i postępować według instrukcji w celu przeprowadzenia instalacji i konfiguracji systemu. Silnik zbudowany jest na SMARTY PHP i bazy MySQL. Kreator prowadzi przez proces tworzenia bazy, dodania konta administratora oraz hasła. Po zainstalowaniu WebeSklepu niezbędne jest jego skonfigurowanie, utworzenie kategorii i dodanie produktów.

Przewodnik instalacji i konfiguracji WebeSklepu

Szablony

Możesz sam zmienić wygląd WebeSklepu lub skorzystać z gotowych szablonów.

pomoc

Potrzebujesz pomocy lub masz sugestie co możemy robić lepiej?
Skontaktuj się z nami. Nasz dział pomocy reaguje szybko i skutecznie na każde zgłoszenie.

szybki kontakt