Zarabianie na Blogu.

Z nami zarabiasz na polecaniu
Jeśli prowadzisz bloga i skupiasz grono wiernych czytelników, to jesteś na najlepszej drodze aby Twój blog zaczął zarabiać.

Współpraca z nami to okazja aby zmonetyzować potencjał Twojego bloga.

Programy partnerskie to popularny sposób na zarabianie na blogu. Ten model współpracy z reklamodawcami cieszy się coraz większym zainteresowaniem nie tylko wśród blogerów. Dzięki współpracy z siecią afiliacyjną, wydawcy zyskują możliwości, których nie ma w przypadku współpracy bezpośredniej z reklamodawcami.

Właścicielom blogów zapewniamy dostęp do setek programów jednocześnie oraz możliwość korzystać z wielu narzędzi dedykowanym blogerom: linków partnerskich, widżetów, banerów, kodów rabatowych, informacji o promocjach/obniżkach/nowościach/ akcjach specjalnych w sklepach internetowych. Blogerzy mogą również pobierać oferty sklepów w postaci plików xml.

  ZACZNIJ ZARABIAĆ Z WEBEPARTNERS  

wysoka konwersja

Autorskie narzędzia WebPartners umożliwiają zarabianie na programach partnerskich każdemu internaucie, chcącemu zwiększać swoje przychody.

Współpraca z naszą siecią nie opiera się wyłącznie na zasadzie prezentacji banerów reklamowych. Publikacja banerów to obecnie najmniej skuteczny sposób zarabiania. Dzięki intuicyjnym narzędziom udostępnianym nieodpłatnie przez sieć afiliacyjną, blogerzy mogą wkomponowywać reklamę w swojego bloga tak, aby była ona integralną częścią treści. Dzięki temu reklama nie jest inwazyjna tak jak tradycyjny baner i jednocześnie dużo bardziej skuteczna. Blogerzy, którzy umiejęnie wykorzystują nasze narzędzia uzyskują wysokie konwersje sprzedaży a ich zarobki stale rosną.

  NASZE ATUTY  


intuicyjny panel wydawcy

WebePartners to w 100% autorski system, bazujemy na własnych rozwiązaniach technologicznych. Zarówno panel wydawcy jak i reklamodawcy jest stale dostosowywany do zmieniających się wymogów internetu i internautów. Staramy się uwzględniać wszelkie sugestie naszych użytkowników aby korzystanie z narzędzi jakie udostępniamy było łatwe i intuicyjne. Odbieramy szereg pozytywnych opinii na temat naszych rozwiązań ale nie poprzestajemy na ich ciągłym udoskonalaniu.


szybka rejestracja i weryfikacja bloga

W WebePartners nie oczekujesz na weryfikację bloga podczas rejestracji. Po rejestracji konta, możesz niezwłocznie przystąpić do wybranych programów partnerskich. Weryfikacja bloga i stron jakie posiadasz następuje dopiero na poziomie akceptacji przez reklamodawcę Twojego zgłoszenia do programu. Zaznaczyć należy, iż ponad połowa reklamodawców w naszym systemie automatycznie akceptuje wydawców do programu, czyli wydawca może rozpocząć prowadzenie kampanii niezwłocznie po dołączeniu do programu.


duży wybór programów partnerskich

WebePartners dedykuje swoje usługi branży e-commerce, w związku z tym ponad 90% naszych reklamodawców to sklepy internetowe. Posiadamy już ponad 420 programów partnerskich sklepów z bardzo różnorodnym asortymentem produktowym. Dzięki temu blogerzy bez trudu znajdują dla siebie programy partnerskie korespondujące tematycznie z własnym blogiem.


wysokie stawki CPS i CPL

WebePartners oferuje swoje usługi branzy e-commerce. Bazę naszych reklamodawców tworzą sklepy i usługodawcy internetowi. Oferujemy programy modelach współpracy Cost Per Sale oraz Cost Per Lead. Jestesmy wiodącą siecią afiliacyjną w Polsce, dzięki czemu oferowane przez nas stwaki są najwyzsze na rynku. Dla najaktywniejszych bloggerów negocjujemy wysokie stawki premium.

pomoc

Skontaktuj się z nami.

Działamy szybko i skutecznie

zarabiaj na polecaniu

szybki kontakt