najwięcej o nas mówią nasze wyniki

237 000 000 zł

taką sprzedaż wygenerowaliśmy
dla naszych reklamodawców
dzięki programom partnerskim

2 450 000

tyle akcji i sprzedaży
wygenerowali wydawcy
w programach partnerskich

16 500 000 zł

tyle zarobili wydawcy
na polecaniu produktów
z programów partnerskich

3 400 000

tyle mamy produktów w bazie
na których możesz zarabiać
dzięki linkom afiliacyjnym
widżetom produktowym i banerom

Jak zacząć zarabiać z nami jako wydawca?

KROK 1
rejestrujesz konto w naszej sieci w 30 sekund
KROK 2
dołączasz do programu partnerskiego
KROK 3
umieszczasz na stronie link afiliacyjny, widżet lub baner
KROK 4
zarabiasz prowizję od każdej sprzedaży

Udowadniamy, że na afiliacji może zarabiać każdy

Dzięki takim narzędziom jak link afiliacyjny lub widżet produktowy możesz dyskretnie polecać produkty
i zarabiać  prowizje od sprzedaży

Dowiedz się więcej

OLA GOŚCINIAK
olagosciniak.pl

"Korzystam z WebePartners, polecając wartościowe produkty na innych stronach, a także sprzedając własne produkty. To świetny sposób na zwiększenie sprzedaży, a także możliwość zaproszenia partnerów do promocji produktów. Proces rejestracji i generowania linka afiliacyjnego jest bardzo łatwy. Polecam współpracę z WebePartners zarówno tym, którzy chcą polecać produkty innych, jak i tym, którzy sprzedają własne produkty. "

Dawid Tymiński
dandycore.pl

"Afiliacja daje ona fajne możliwości wplatania treści sponsorowanych w artykułach typowo contentowych. Po drugie jest to świetny i mało inwazyjny sposób na przetestowanie reakcji naszej społeczności na fakt, że zaczynamy na blogu zarabiać. Ostatnią ważną kwestią jest fakt, że w afiliacji wygrywa każda ze stron. Bloger i sieć afiliacyjna mają prowizję, sklep sprzedaż, a osoba kupująca zaoszczędza czas, a niejednokrotnie także pieniądze na swoich zakupach."

OLGA PIETRASZEWSKA
makehappylife.com

"Afiliacja to, przede wszystkim, bardzo uczciwy sposób promowania produktów. Linki afiliacyjne najchętniej wykorzystuję we wpisach poradnikowych, np. pokazuję eko kosmetyki, cały zestaw i daję od razu czytelniczkom taką ściągę, co można kupić, opisując ich skład, podając cenę etc. Nie muszą one zatem przeglądać całej oferty sklepu i szukać, bo mają już gotowe zestawienie produktów. Dzięki temu oszczędzają czas i otrzymują ode mnie wartościową, przydatną wiedzę."

NATALIA TRYBUS
pinkcandy.pl

"Afiliacja to super narzędzie, zwłaszcza dla blogerów tworzących wpisy z inspiracjami. Wiem, że jest ona niezwykle łatwa do przeprowadzenia na kanale YouTube, gdzie mogę zamieszczać dowolną ilość linków afiliacyjnych w opisach pod filmami. Zwłaszcza, że jest to przecież bardzo logiczne! Jeżeli uważam, ze dany produkt jest dobrej jakości, sama chciałabym go użyć albo polecić swoim przyjaciołom, to dlaczego miałabym nie polecić tego swoim fanom a do tego wskazać miejsce, gdzie mogą daną rzecz nabyć? Kilka razy użyłam też afiliacji przy tworzeniu grafik na swój facebookowy profil."

Agnieszka Puchyr wydawca webepartners

AGNIESZKA PUCHYR
panidyrektor.pl

"Wykorzystuję współpracę z siecią afiliacyjną na swoim blogu, bo jest to wartość dodana do bloga. Gdy już mam stworzone treści, w moim przypadku na temat architektury, czy wystroju wnętrz, to dodaję linki afiliacyjne do produktów i materiałów, o których i tak piszę. Dzięki temu moi czytelnicy nie muszą tracić czasu na szukanie ich w internecie, mogą od razu zorientować się również w ewentualnych kosztach danej inwestycji, a ja otrzymuję prowizję od sprzedaży."

MARCIN TOMASZEWSKI
lekturaobowiazkowa.pl

"Jestem fanem wszelkich rozwiązań oszczędzających czas, a afiliacja właśnie do nich należy. Na blogu piszę o książkach, komiksach, grach czy filmach, które wywarły na mnie wrażenie i, które polecam oraz wskazuję gdzie można produkty nabyć.  Moi odbiorcy oszczędzają czas, który musieliby poświęcić na wyszukiwanie tych rzeczy w internecie, a przy okazji, ja zarabiam. Jak widać, afiliacja to doskonała opcja zarówno dla mnie, jak i dla moich odbiorców. Oczywiste więc jest, że chętnie korzystam ze współpracy z siecią afiliacyjną. "

Znajdziesz u nas znane marki i niszowe sklepy

WSZYSTKIE PROGRAMY PARTNERSKIE
Twoje konto wydawcy
aktywne w 30 sekund
sam decydujesz
z kim współpracujesz
monetyzujesz
każdą aktywność
korzystasz z najszybszej
metody zarabiania
udostępniamy
proste narzędzia
reklamowe
realizujemy
wypłaty
na żądanie
gwarantujemy
stały kontakt
z supportem
Pomagamy wydawcom zarabiać online od 10 lat

TAK ŚWIĘTOWALIŚMY

afiliacja co to mlodzi ludzie patrzacy w swoje telefony

Afiliacja, co to jest? Odpowiadamy na najczęstsze pytania o afiliację

Afiliacja to zarabianie na polecaniu. Jeśli więc chcesz zacząć zarabiać w internecie, ale nie wiesz jak zacząć, to dobrze trafiłeś. Na afiliacji może zarabiać każdy. Afiliacja - na czym to polega? Afiliacja w dosłownym tłumaczeniu z łacińskiego (łac. affiliatio) to usynowienie, włączenie do rodziny. W praktyce to zachowanie polegające na nawiązaniu i podtrzymaniu pozytywnych kontaktów oraz współpracy przez… ( Czytaj więcej )
zarabianie na YouTube

Zarabianie na YouTube - jak monetyzować nawet niewielki ruch

Już nie trzeba nikogo przekonywać, że zarabianie na YouTube jest możliwe, a co więcej, można zarobić dużo :) Wielu najmłodszych użytkowników Internetu marzy o karierze YouTubera. I trudno się temu dziwić.  Zarabianie na YouTube - wymagania YouTube Zarobki na YouTube zależą od wielu czynników, ale dwa podstawowe to ilość subskrybentów i ich zaangażowanie. Najbardziej popularnym… ( Czytaj więcej )
zarabianie przez internet

Zarabianie przez Internet - to możliwe! Analizujemy najpopularniejsze możliwości

Zarabianie przez Internet możliwe jest na wiele sposobów. Jedną z możliwości jest oczywiście afiliacja! Zarabianie przez Internet - nie tylko dla największych Często słysząc termin zarabianie przez Internet, utożsamiamy go z popularnymi blogerami czy influencerami, którzy zajmują się promocją swojego wizerunku online, gromadzą wokół siebie ogromne społeczności i zarabiają na promowaniu produktów największych marek. Tego… ( Czytaj więcej )
najszęstrze pytania na temat afiliacji

# affilTIPS - cykl praktycznych wskazówek i przykładów jak zarabiać na afiliacji

Afiliacja jest prosta co udowodniamy w naszym cyklu affilTIPS. Poznasz nasze narzędzia i ich praktyczne zastosowanie w działaniach afiliacyjnych...

( Czytaj więcej )

Zostań wirtualnym wydawcą już dziś

załóż darmowe konto w 30 sekund

Zarejestruj się

Chcesz zostać reklamodawcą? Skontaktuj się z nami

+48 71 390 49 02

 

Pomoc dla wydawców

wydawca@webepartners.pl
(+48) 534 879 018

Pomoc dla reklamodawców

reklamodawca@webepartners.pl
(+48) 534 827 447