Inspiracje prezentowe na Dzień Chłopaka

Już 30 września swoje święto będą obchodzić wszyscy chłopcy, mężczyźni, faceci 😉 Dzień Chłopaka to święto, które coraz częściej obchodzi się nie tylko w szkołach i coraz częściej poszukujemy inspiracji na prezenty z jego okazji.

W dzisiejszym poście chcielibyśmy przedstawić wam kilka propozycji prezentów dla chłopców. Poniższa lista sprawdzi się nie tylko w przypadku takiej okazji, jak dzień chłopaka, ale również na urodziny, mikołajki czy święta.

Kosmetyki na dzień chłopaka

Może będzie to nieoczywisty wybór, ale większa liczba mężczyzn przywiązuję uwagę do swojej pielęgnacji. Dobrym pomysłem może okazać się olejek do brody, czy porządny krem nawilżający.

Produkty pochodzą ze strony programu TRINY

Ubrania, które mogą sprawdzić się z okazji dnia chłopaka

Zabawna koszulka, która podkreśli zainteresowania, lub skomentuje otaczającą nas rzeczywistość? A może t-shirt z nadrukiem ulubionego zespołu? Ciekawą opcją będą też dodatki, które sprawdzą się na co dzień. Pasek, torba na laptop, albo zegarek.

Produkty pochodzą ze strony programu KOSZULKOWO

 

Niezapomniany dzień chłopaka, czyli przeżycia!

Lot balonem, skok ze spadochronem a może strzelanie z prawdziwej broni? Dzięki voucherom prezentowym można zafundować bliskiemu chłopakowi dzień, którego nigdy nie zapomni 🙂 Takie niesamowite prezenty znajdziesz w programach takich jak: SUPERPREZENTY czy PREZENTY.PL

 

Pamiętamy również o tych najmłodszych, czyli zabawki na dzień chłopaka 😉

W końcu dzień chłopaka dotyczy mężczyzn w każdym wieku. Dla tych najmłodszych proponujemy mądre zabawki, które rozbudzą w nich radość poznawania świata!

Produkty pochodzą ze strony programu DOBRE ZABAWKI

Przedstawione przez nas produkty to oczywiście tylko kilka propozycji. Zachęcamy do stworzenia własnych poradników prezentowych z ofertą naszych programów partnerskich 🙂 Dajcie nam też znać w komentarzach, co wy planujecie sprezentować z okazji tego święta, lub co chcielibyście otrzymać w podarku!