Święta za pasem, a przed nami jeszcze Mikołajki, czyli kolejna okazja do obdarowania bliskich upominkami. Święty Mikołaj będzie, na pewno, miał mnóstwo pracy! Na szczęście, ma pomocników! Nasz reklamodawca, Listy Mikołaja doskonale wie jak sprawić radość najmłodszym i nie tylko!


Polecając Listy Mikołaja otrzymasz 20% od sprzedaż każdego video z twojego polecenia !


Czym są Listy Mikołaja?

Listy Mikołaja to platforma, na której stworzysz spersonalizowany list lub video, który ucieszy zarówno maluchów jak i starszych odbiorców! Nie ma przecież nic piękniejszego niż uśmiech na twarzy dziecka, które otrzymała list lub film, na którym Mikołaj zawraca się bezpośrednio do niego! Ekipa Listów posiada oczywiście wszystkie upoważnienia z biura Świętego w Laponii, także ich działania są w stu procentach oficjalne!

Mikołaj na ekranie!

listy mikołaja

Przygody Mikołaja i jego pomocników możemy śledzić w formie video! To bardzo proste, wystarczy, że wybierzemy jeden z dostępnych na stronie scenariuszy!

Na czym to w skrócie polega?

Po wybraniu scenariusza, otrzymamy dostęp do formularza, w którym umieścimy wszystkie informacje o naszym maluchu.

listy mikołaja

Do wyboru mamy kilka wersji video!

Teraz czas na podanie podstawowych informacji, które pojawią się w filmie:

listy mikołaja

Oprócz podstawowych danych, takich jak imię, płeć czy wiek, uzupełniamy również zalecenie, które Mikołaj wypowie do naszego malucha, np.: Bądź grzeczny w przedszkolu albo Zawsze słuchaj rodziców. Następnie, dodajemy też ogólne uwagi, które Święty do niego skieruje: Wiem, że chodzisz już do przedszkola lub Wiem, że masz w domu pieska. Chodzi o to, żeby jak najbardziej spersonalizować przekaz, aby dziecko poczuło się wyjątkowo! Ostatnim etapem jest dodanie zdjęcia naszych milusińskich, żeby mieli pewność, że Mikołaj nie pomylił ich z nikim innym! Na finalny efekt czekamy zaledwie… 2 godziny!

Mikołajowe historie

Tak jak wspominaliśmy powyżej, nasz reklamodawca przygotował kilka różnych wariantów mikołajowego video. Do wyboru mamy następujące scenariusze:

Choinka Mikołaja – w tej wersji przygód Świętego Mikołaja, on i jego elfy głosują nad tym czy dziecko, do którego skierowany jest film było grzeczne.

Elf fajtłapa – tutaj Mikołaj popisuje się swoimi umiejętnościami kulinarnymi oraz pomaga odnaleźć zaginiony prezent, aby na pewno trafił do adresata!

Dom Mikołaja – ten wariant zabierze dziecko w magiczną podróż po domu Świętego Mikołaja, dowie się ono również w jaki sposób listy od dzieci trafiają na Biegun Północny.

Taniec Elfów – tym razem towarzyszymy Mikołajowi w jego bibliotece, gdzie znajduje pergamin z zamówieniem. Święty pochwali się także swoim tańcem!

To jeszcze nie wszystko! Mikołaj przygotował też specjalny wariant dla dorosłych! Wraz z elfami zajmie się on odczytywaniem listów od tych starszych dzieci. W tym przypadku uzupełniamy informacje nie tylko o adresacie, ale również o sobie! Dzięki temu, np. żona może delikatnie zasugerować mężowi, że dawno nie byli na wakacjach. 🙂

listy mikołaja

Twoi najbliżsi na pewno będą zachwyceni takim prezentem!

Dla wielbicieli tradycji

Oczywiście, Listy Mikołaja to nie tylko video, ale również stare dobre listy! Dla malucha będzie to niebywała przygoda, kiedy otrzyma pięknie zaadresowaną kopertę, w której znajdzie wiadomość od Świętego!

listy mikołaja

Mikołaj własnoręcznie podpisuje każdy list!

Przygotowanie takiego listu, podobnie jak w przypadku video jest banalnie proste!

listy mikołaja

List od Mikołaja ucieszy nie tylko najmłodszych

Najważniejszy w każdym liście jest, oczywiście, adresat! W nagłówku możemy zatem dodać dowolne imię. Równie istotny jest temat, w którymi pisze Mikołaj! Do wyboru mamy 28 gotowych treści listów, które możemy dowolnie edytować!

Jest to super opcja nie tylko dla maluchów, ale także nastolatków i dorosłych! Mikołaj może zasugerować, że lajki na Facebooku to nie wszystko albo pomoże pochwalić męża za postępy w kuchni! Nasz reklamodawca przygotował również opcję firmową, a więc listy od Mikołaja dla pracowników, w których pracodawca może za pomocą Świętego wyrazić uznanie i podziękować swoim ludziom. 🙂

 listy mikołaja

Taki list to również wyjątkowy prezent dla każdego!

Listy wysyłane są fizycznie, a więc poczekamy na nie nieco dłużej niż video, czyli ok. 10 dni roboczych. Dlatego warto pamiętać, żeby zamówić je odpowiednie wcześnie! Nikt chyba nie chciałby dostać wiadomości do Mikołaja po Świętach!

Świąteczna atmosfera przede wszystkim!

Listy Mikołaja to świetny pomysł na oryginalny prezent, który sprawi, że świąteczna atmosfera jeszcze długo nie opuści naszego domu! Jesteśmy przekonani, że będzie to bardzo miłe zaskoczenie dla każdego, niezależnie od wieku!

Program partnerski naszego reklamodawcy oferuje również bardzo atrakcyjne prowizja dla wydawców! Jeżeli chcesz zarekomendować Listy Mikołaja swoim znajomym, fanom na Facebooku, czytelnikom bloga, dołącz do programu już dziś!

PRZYDATNE WPISY:

ważne zapamiętaj   Link afiliacyjny, czym jest i jak na nim zarabiać?

ważne zapamiętaj   Jak zarabiać na widżetach?

program partnerski listy mikołaja

Absolwent dziennikarstwa, pasjonat literatury, teatru i muzyki rockowej. Praktycznie nie rozstaje się z klawiaturą, czy to w biurze, czy w domu. W webePartners opiekuje się wydawcami, dba aby ich współpraca z reklamodawcami na każdym etapie przebiegała sprawnie i efektywnie . W zespole webe znany z przygotowywania mocnej i pysznej kawy.

Jak oceniasz ten artykuł?

Kliknij gwiazdkę aby ocenić artykuł!

Średnia ocena / 5. Oddanych głosów:


Data publikacji: 07.10.2018