Siła poradników prezentowych

W blogosferze popularnymi postami są poradniki prezentowe – to rodzaj postów, w których autorzy blogów przedstawiają swoje propozycje na upominki, które wręczamy z różnych okazji.

 

Nierzadko dzielą się one na podkategorie, w których uwzględniane są różne kwoty, czy zainteresowania. Często też w takich postach możemy znaleźć estetyczne kolaże przedstawiające polecane produkty. Pod nimi natomiast linki odsyłające do sklepów, w których możemy od razu dokonać zakupu. Jest to cenne ułatwienie, a czytelnicy chętnie z niego korzystają. Dzięki temu oszczędzają swój czas i nie muszą przeglądać asortymentu sklepów w poszukiwaniu produktu, który ich interesuje.

Te linki, w które odbiorcy tak chętnie klikają to często nic innego, jak linki partnerskie (jeżeli jeszcze nie wiesz, czym taki link jest, przejrzyj nasz artykuł na ich temat!).

Dzięki nim, kiedy osoba szukająca prezentu kupi coś z polecenia blogera, wchodząc do sklepu internetowego przez dedykowany link –  ten dostanie za to określoną kwotę pieniędzy.

Brzmi całkiem prosto prawda?

I takie też jest 🙂

Jednak wiele osób, które zastanawiają się nad przystąpieniem do programu partnerskiego, ma wątpliwości, czy znajdzie w nich coś dla siebie. Często nazwy sklepów są nam nieznane, a dopiero po przejrzeniu asortymentu można stwierdzić, że jest on bogaty i dla każdego da się coś z niego wybrać. Nie każdy ma jednak na to czas i może zniechęcić się już na samym początku 😉

Postanowiliśmy co jakiś czas ułatwić wam sprawę i dzielić się naszymi pomysłami na podarki.

Dziś na przykładzie prezentów na dzień ojca chcemy pokazać wam kilka produktów, które możecie znaleźć u naszych reklamodawców.

gentle-man.pl – Znajdziecie tam bogaty wybór galanterii skórzanej, oraz akcesoriów. Asortyment skierowany jest do mężczyzn z klasą, ceniących sobie miejski styl życia. Wśród oferowanych marek między innymi: Pierre Cardin, Solier, Brodrene, czy Chattier.

galante.pl – Jeżeli szukacie oryginalnych spinek do mankietów, albo spersonalizowanego pudełka np. na krawaty – tu je znajdziecie! Oprócz tego szeroki wybór portfeli, pasków i toreb znanych marek.

slimwallet.pl – Sklep dla najbardziej wymagających mężczyzn, którzy cenią sobie nowatorskie rozwiązania i design na najwyższym poziomie. W ofercie wiele niszowych firm, których projekty cieszą oko.

 

To tylko kilka przykładów, które wybraliśmy dla was. Asortyment naszych reklamodawców jest niezwykle bogaty i jesteśmy pewni, że każdy znajdzie coś dla siebie i swojego taty 😉