fbpx

Prowadzisz firmę, a może dopiero masz takie plany i szukasz praktycznej wiedzy biznesowej? Nie trać czasu, sprawdź wyjątkowe książki wydawnictwa Expertia i ucz się od najlepszych!

Expertia - wydawnictwo pasjonatów przedsiębiorczości

Karol Chojnacki, Maciej Wieczorek i Kacper Bisanz to twórcy wydawnictwa Expertia i prawdziwi pasjonaci praktycznego wdrażania wiedzy biznesowej. Są oni nie tylko właścicielami wydawnictwa Expertia, ale jednocześnie inwestorami, przedsiębiorcami i twórcami kanału Expert w Bentley’u. Razem wydają tylko sprawdzone książki ułatwiające prowadzenie firmy, które są w sprzedaży tylko i wyłącznie na stronie internetowej expertia.com.pl.

Expertia - książki z dodatkiem specjalnym

Szczególnie polecaną pozycją w wydawnictwie Expertia jest bestseller 48-godzinna doba autorstwa Macieja Wieczorka. Dołączone są do niej wideo omówienia oraz mapy myśli. Dzięki nim można w mgnieniu oka odświeżyć sobie treść książki, a także w prosty sposób odnaleźć interesujące nas informacje. Dodatki dotyczą każdej książki biznesowej na stronie expertia.com.pl. Wydawnictwo oferuje też kilka pozycji dla najmłodszych, dzięki którym można przekazać dzieciom mnóstwo wartościowej wiedzy w postaci ciekawych historii.

Polecaj książki wydawnictwa Expertia i zarabiaj na swoich treściach!

Tylko jeden klik dzieli Cię od dołączenia do programu partnerskiego wydawnictwa Expertia i zarabiania wysokich prowizji. Generuj linki afiliacyjne do książek biznesowych i zamieszczaj je w swoich wpisach. Możesz skorzystać z poniższych inspiracji na tematy artykułów blogowych:

  • Jak zarządzać swoim czasem?
  • Sposoby na wzrost produktywności
  • Jak rozmawiać z dziećmi o finansach?
  • Czym jest wolność finansowa i jak ją osiągnąć?

Dołącz do programu partnerskiego naszego reklamodawcy, polecaj jego produkty i zarabiaj bez wychodzenia z domu!