fbpx

Extrashoes.pl to innowacyjne na polskim rynku rozwiązanie pozwalające Klientowi nabyć nietypowe obuwie niedostępne nigdzie indziej. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz grono stałych Klientów. Nadążamy za modą i potrzebami Odbiorców. Extrashoes.pl to innowacyjne na polskim rynku rozwiązanie pozwalające Klientowi nabyć nietypowe obuwie niedostępne nigdzie indziej. Mamy wieloletnie doświadczenie w branży oraz grono stałych Klientów. Nadążamy za modą i potrzebami Odbiorców.

Produkujemy buty nietypowe, niedostępne w innych sklepach. Nasze wyroby zadowolą osoby z szeroką stopą, haluksami, dużą tęgością. Pomagamy wybrać najbardziej dopasowany produkt do potrzeb Klienta. W ciągłej sprzedaży buty każdego typu, dla Kobiet i Mężczyzn, klasyczne i nowoczesne. Wszystkie produkowane w Polsce z najwyższej jakości skór.

Drodzy wydawcy, Jesteśmy zachwyceni ogłosić nasz nowy program partnerski współpracy z ExtraShoes - jednym z wiodących sklepów obuwniczych online w Polsce oferującym szerokie/produkowane "na wymiar" buty. Jeśli jesteście zainteresowani zarabianiem dodatkowych pieniędzy poprzez promowanie modnej i wysokiej jakości obuwia, to jest idealna okazja dla Was!