fbpx

Piękne, zadbane paznokcie to wizytówka naszych dłoni. Warto o nie odpowiednio zadbać zarówno od strony estetycznej jak i zdrowotnej. Marka Nox posiada w swojej ofercie bezpieczne lakiery hybrydowe, ozdoby oraz akcesoria, dzięki którym bez problemu wykonasz oszałamiający manicure!


Nox gwarantuje jakość i bezpieczeństwo


Produkty marki Nox to rewolucyjna trwałość i odporność na uszkodzenia. Połączenie innowacyjnej formuły firmowej bazy do lakierów hybrydowych z topem tworzy idealny i trwały system zabezpieczający wykonaną stylizację. Każda buteleczka została wyposażona w idealnie wyprofilowany pędzelek francuskiej marki DuPont. Wysoka precyzja oraz jakość produktu gwarantują komfort podczas tworzenia nawet najbardziej skomplikowanych stylizacji. Wszystkie produkty nox-nails.pl są w pełni bezpieczne dla zdrowia. Ich skład nie zawiera substancji drażniących, takich jak: toluen, DBP czy formaldehyd.


Szeroki asortyment w nox-nails.pl


W ofercie Nox znajdziesz kilkadziesiąt wspaniałych, modnych kolorów lakierów hybrydowych. Intensywnie nasycona paleta barw sprawia, że wykonana stylizacja wygląda zjawiskowo, a wysokie napigmentowanie pozwala na idealne krycie. Sklep internetowy nox-nails.pl dysponuje także akcesoriami do wykonywania zdobień, takimi jak pyłki czy brokaty oraz akcesoriami do wykonania manicure i produktami do pielęgnacji dłoni.


Zarabiaj w sieci w programie afiliacyjnym Nox!


Produkty, jakie możemy znaleźć w sklepie nox-nails.pl z pewnością sprawdzą się we wpisach blogowych, takich jak:


  • Modne wzory na paznokcie

  • Dobre lakiery hybrydowe

  • Paleta kolorów – jak dopasować paznokcie do stylizacji?

  • Jak dbać o paznokcie?

Oczywiście, to tylko kilka naszych pomysłów na wkomponowanie linków partnerskich do zamieszczanych przez Was treści. Marka Nox ma tak szeroki asortyment związany ze stylizacją paznokcie, że z pewnością dopasujesz więcej tematów!