zarejestruj się jako wydawca i zarabiaj

Po rejestracji w naszej sieci, w ciągu kilku sekund wygenerujesz link afiliacyjny, do wybranego przez siebie produktu. Link wklejasz na swoim blogu lub w social media, aby odporowadzać czytelników wybranego sklepu i zarabiać prowizje od sprzedaży.

Link afiliacyjny możesz zamieszczać na swoim blogu, podpinać pod logo, grafikę czy tekst, dodawać w kanałach społecznościowych, przesyłać w mailu lub poprzez dowolny komunikator. Otrzymasz prowizje od sprzedaży produktów, do których dojdzie dzięki twojemu linkowi afiliacyjnemu.

Wysokość prowizji jaką możesz zarobić znajdziesz w warunkach każdego programu partnerskiego.

Zarejestruj się i sprawdź jakie to łatwe!

Dzięki linkom afiliacyjnym możesz zarabiać na blogu i w social media
 

Jak zacząć zarabiać na swoim blogu?

Krok 1:
Zarejestruj się jako wydawca w 30 sekund
Krok 2:
Dołącz do programu partnerskiego
Krok 3:
Umieść na swoim blogu lub w social media link afiliacyjny lub baner
Krok 4:
Zarabiaj prowizje od każdej sprzedaży
Krok 5:
Promuj się
i pomnażaj zyski

Korzystam z webePartners polecając różne produkty na swoich stronach i blogach.
Dzięki linkom afiliacyjnym zarabianie na blogu jest bardzo łatwe. Podoba mi się,
że linki generuje się łatwo, a sklepów, z których można polecać produkty i firm usługowych
jest naprawdę bardzo, bardzo dużo. Chętnie polecam webePartners na swoim blogu innym
blogerom i podpowiadam jak zarabiać na blogu, wykorzystując narzędzia jakie sieć oferuje.

AGNIESZKA SKUPIEŃSKA
BIZNESOWE INFO     www.tosieoplaca.pl

DAWID TYMIŃSKI
dandycore.pl

"Afiliacja daje ona fajne możliwości wplatania treści sponsorowanych w artykułach typowo contentowych. Po drugie jest to świetny i mało inwazyjny sposób na przetestowanie reakcji naszej społeczności na fakt, że zaczynamy na blogu zarabiać. Ostatnią ważną kwestią jest fakt, że w afiliacji wygrywa każda ze stron. Bloger i sieć afiliacyjna mają prowizję, sklep sprzedaż, a osoba kupująca zaoszczędza czas, a niejednokrotnie także pieniądze na swoich zakupach."

EWA OLBORSKA
mocem.pl

"Jednym ze sposobów zarabiania jaki stosuję jest afiliacja. Największym plusem współpracy z siecią afiliacyjną jest to, że można współpracować z wieloma markami bez żadnych zbędnych formalności. Fajne jest też to, że aby spróbować takich działań, blog nie musi być duży i od lat w blogosferze. Współpracę afiliacyjną można rozpocząć na każdym etapie tworzenia bloga."

NATALIA GRUBIZNA
proseksualna.pl

"Jako jeden ze sposobów monetyzowania bloga wykorzystuję afiliację. Co więcej, robię to praktycznie od samego początku istnienia bloga. Polecam w ten sposób moim czytelnikom produkty, których sama chętnie używam. Myślę, że kiedy podejdziemy do tematu w kreatywny sposób to opcji na monetyzowanie nawet niszowych tematów, możemy znaleźć bardzo dużo. Współpraca z siecią afiliacyjną taką jak webePartners umożliwia współpracę z wieloma markami bez zbędnych formalności, jak i umożliwia promowanie bardzo wielu, różnorodnych produktów. "

Asia Karwowska
prezentujeprezenty.pl

"Uwielbiam afiliację, bo to model biznesowy, w którym to ja decyduję o wszystkim (albo prawie wszystkim). Nikt nie narzuca mi kiedy i o czym mam napisać – sama wybieram temat wpisu i produkty, które do niego pasują. Ważne jest również to, że we współpracy z siecią afiliacyjną zarabiam cały czas niezależnie od tego, czy publikuję nowe wpisy czy nie, podczas gdy wszystkie inne modele zarabiania na blogu wymagają ciągłej aktywności. Częściowo wynika to oczywiście z tematyki mojego bloga, bo pomysłów na prezenty ludzie szukają przez cały rok."

Michał Gronowski
pangrono.pl

"Na blogu często polecam jakieś zestawy stylizacji i dzięki temu mogę zamieszczać linki partnerskie do podobnych produktów w sklepach internetowych. Jeśli czytelnik kupi przez taki link, to ja otrzymuję prowizję. To jest dobry sposób na pasywny przychód, bo kilka popularnych wpisów potrafi regularnie zarabiać na siebie. Właśnie dlatego korzystam z afiliacji – z jednej strony ułatwiam moim czytelnikom dotarcie do prezentowanych przeze mnie stylizacji, które mogą wtedy z łatwością nabyć dla siebie a z drugiej strony, otrzymuję za to prowizję, która pozwala mi sukcesywnie dostarczać wartościowe treści na bloga!"

Joanna Janaszek
antoonovka.pl

"Fajną opcją jest afiliacja – polecam mnóstwo produktów, które kupuję sama a dzięki linkom afiliacyjnym korzystają na tym nie tylko czytelnicy, ale również ja zyskuję na takich poleceniach. "

Rejestrujesz się szybko, aktywacja konta następuje od razu po rejestracji

Nie oczekujesz na weryfikację konta, po rejestracji od razu możesz zacząć działać. Jako wydawca współpracujesz zawsze za darmo, nie ponosisz żadnych kosztów w związku z przystąpnienim do programów partnerskich. Wystarczy, że poprawnie uzupełnisz swoją wizytówkę, a masz gwarancję, że reklamodawcy chętnie podejmą z Tobą współpracę.

Współpracujesz z dużymi markami bez żadnych formalności

Dołączając do naszej sieci, możesz współpracować z wybranymi markami bez żadnych dodatkowych formalności i umów bezpośrednich. Wystarczy, że po zarejestrowaniu, dołaczysz do wybranych programów partnerskich. Po akceptacji do programu, możesz od razu zacząć polecać produkty, aby zarabiać na swoim blogu i w social media.

Nie jesteś dla nas ani za mały, ani za duży aby zarabiać na blogu i innych powierzchniach online

Programy partnerskie to bardzo popularny sposób na zarabianie przez internet dla każdego użytkownika. Posiadamy ofertę dla początkujących blogerów, małych serwisów, a także popularnych influencerów i zaawansowanych systemów reklamowych. Jeśli nie prowadzisz strony ale działasz w social media, również możesz zarabiać dzięki naszym linkom afiliacyjnym. Poznaj nasze wszystkie narzędzia i dowiedz sie jak zarabiać na blogu i innych powierzchaniach online.

Zacznij zarabiać jako wydawca już dziś

załóż darmowe konto

Zarejestruj się

Chcesz dowiedzieć się więcej? Świetnie!

+48 71 390 49 02

Pomoc dla wydawców

wydawca@webepartners.pl

(+48) 534 879 018