Zawsze chciałeś zacząć zarabiać więcej, ale nie widziałeś jak się za to zabrać? Nie musisz się już o to martwić ponieważ Inteligentyinwestor.pl ma w ofercie cztery tomy które pomogą Ci dowiedzieć się więcej o tym jak skutecznie inwestować pieniądze.


Inteligentyinwestor.pl to skarbnica wiedzy


Cztery książki w wydaniu papierowym jak i w e-booku jest to niemal 1000 stron, które opowiadają nam o 15 latach doświadczeń autora na rynkach finansowych. Dzięki Inteligenty Inwestor całość napisana jest prostym językiem. Wyłącznie praktyczna wiedza, zero akademickiego bełkotu. Dzięki temu szybko i sprawnie możemy przeczytać książki i nabyć praktyczną wiedzę na temat inwestowania pieniędzy.


Praktyczna wiedza dzięki Inteligenty Inwestor


Z książek możemy dowiedzieć się czym są akcje i obligacje, jak określić czy akcje są tanie czy drogie. Czy inwestycje uchronią nasze portfele przed infiltracją. Dlaczego inwestowanie tylko w akcje jest skazane na porażkę? Dlaczego kobiety są lepszymi inwestorami niż mężczyźni, a także jak wybrać optymalnego brokera czy też wyszukiwać najatrakcyjniejsze spółki.

Jest to tylko część z długiej listy pytań, na które odpowiedź znajdziesz w czterotomowej książce od Inteligenty Inwestor.


Dołącz do programu Inteligenty Inwestor i zacznij zarabiać dzięki poleceniom!


Jeżeli interesujesz się tym, jak inwestować pieniądze, to program partnerski od Inteligenty Inwestor jest dla Ciebie!

Zainspiruj się poniższymi tematami, lub zrealizuj własne pomysły:


  • Jak zarabiać więcej?

  • Jak inwestować pieniądze?

  • Czym jest rynek akcji?

  • Dobre i złe nawyki w inwestycjach

Możesz zainspirować się naszymi pomysłami lub stworzyć własne ciekawe wpisy które zainteresują twoich czytelników! Zarabiaj na treściach, które tworzysz! Wystarczy, że wygenerujesz linki afiliacyjne do książek dostępnych na stornie inteligentyinwestor.pl i zaczniesz umieszczać je w swoich wpisach!