Ludzie mówią, że zdrowie to najcenniejszy skarb. Jednak zdrowie nie zawsze zależne jest od nas. „Rak to nie wyrok” to cztery części absolutnie unikalnego opracowania nie tylko omawiającego przyczyny chorób, ale też dającego sprawdzone rozwiązania jak je leczyć. 

Rak to nie wyrok - bezcenna wiedza w atrakcyjnym wydaniu.

Rak to nie wyrok” nie jest zwykłą książką, którą być może przeglądniesz i odłożysz na półkę. To wciągające kompendium wiedzy, które przeczytasz od deski do deski oraz zestaw praktycznych porad, po które sięga się naprawdę często. Dlatego wszystkie 4 tomy zostały wydane na papierze bardzo dobrej jakości, tak aby każdy mógł ich używać przez lata, nie martwiąc się o uszkodzenia. Każda część wydana została w twardej oprawie, i atrakcyjnej szacie graficznej ułatwiającej segregację tomów. 

Autor raktoniewyrok.com - Ryszard Grzebyk

Ryszard Grzebyk to dyplomowany w Kanadzie osteopata, doktor medycyny naturalnej i chińskiej, specjalizujący się głównie w chorobach chronicznych. Dzięki niemu alergie, rak, SM, reumatyzm, autyzm i inne trudne schorzenia nie stanowią już takiego wyzwania w leczeniu jak kiedyś. Aktualnie działa w Polsce, szkoląc również lekarzy akademickich w wykorzystywaniu naturopatii na podobnym poziomie, jak ma to miejsce w Kanadzie czy Szwajcarii.

Dołącz do programu Rak to nie wyrok i zacznij zarabiać dzięki poleceniom!

Jeśli interesują Cię tematy związane z medycyną, pokonywaniem chorób to program partnerski od raktoniewyrok.com jest dla Ciebie! Polecaj książkę Rak to nie wyrok i zarabiaj na afiliacji. Udostępniając linki afiliacyjne, możesz poruszyć tematy związane z:

  • Co możesz zrobić, by zapobiegać utracie zdrowia?
  • Czym jest leczenie przyczynowe?
  • Dlaczego medycyna konwencjonalna jest często nieskuteczna?
  • Jak ostatecznie wyleczyć choroby chroniczne w tym: cukrzycę, miażdżycę, autyzm, reumatyzm, SM, raka i wiele innych?

Dołącz do programu afiliacyjnego raktoniewyrok.com i monetyzuj swoje działania w sieci!