fbpx


Gdzie znaleźć sklep, który będzie łączył najlepszą modę z przystępnymi cenami? Na szczęście, mamy dla Was rozwiązanie, zapraszamy do naszego nowego programu partnerskiego, sklepu ORSAY, w którym na pewno znajdziecie wszystko, czego potrzebujecie i to bez wychodzenia z domu

ORSAY – marka, której nikomu nie trzeba przedstawiać

Poszukiwania odpowiedniego stroju to naprawdę duże wyzwanie! Panie wiedzą o tym najlepiej! Kiedy rynek przepełniony jest setkami sklepów, bardzo ciężko podjąć ostateczną decyzję. Najłatwiejsze byłoby znaleźć coś ładnego, w dobrej cenie, najlepiej, nie wychodząc z domu. Niestety, nie jest to takie proste. Gdzie znaleźć sklep, który będzie łączył najlepszą modę z przystępnymi cenami? ORSAY to moda damska na najwyższym poziomie. Sklep działa zarówno on-line jak i stacjonarnie. Dzięki opcji Click & Collect na stronie ORSAY, klientki mogą wygodnie skompletować i opłacić zamówienie, a następnie odebrać je w najbliższym sklepie ORSAY, oczywiście bezpłatnie! Panie mogą przymierzyć ubranie w sklepie i od razu zwrócić je, jeżeli nie będzie pasować. Jest to zatem bardzo wygodny sposób zakupów, pozwalający uniknąć kosztów wysyłki i zamieszania związanego ze zwrotem towaru. Dlatego ORSAY to najlepszy wybór!

Poznaj bogaty asortyment ORSAY

Asortyment sklepu ORSAY skierowany jest do kobiet. Panie znajdą tam, choćby: sukienki, spodnie, swetry, spódnice, kurtki czy żakiety. Oczywiście, to tylko kilka przykładów z bardzo bogatej oferty naszego reklamodawcy. Warto zwrócić również uwagę na zakładki ze specjalnymi okazjami, Wyprzedaże oraz Specials. Jeżeli poszukujemy inspiracji albo najnowszych trendów, również znajdziemy na stronie ORSAY odpowiednie zakładki. Całość dopełnia mobilna aplikacja ORSAY App, dzięki której zakupy staną się samą przyjemnością i będziemy mogli zrobić je praktycznie w każdym miejscu. ORSAY ułatwia zakupy każdego rodzaju!

Dołącz do programu partnerskiego ORSAY

Ale ORSAY to nie tylko miejsce spotkania z modą! To także możliwość rozwinięcia działań afiliacyjnych przez blogerów, vlogerów czy użytkowników social media, którzy zajmują się modą! Jeżeli należysz do nich, nie zwlekaj i dołącz do programu partnerskiego ORSAY już teraz! Linki afiliacyjne możesz dodać do wpisów, takich jak:

  • Przygotuj swoją szafę na wiosnę
  • Co założyć na imprezę firmową?
  • Najciekawsze nowinki ze świata mody
  • Sukienka na każdą okazję - mała czarna!

Jeżeli bliska jest ci bogata oferta ORSAY już teraz rozpocznij działania promocyjne! Przygotuj wpisy na bloga, posty na Facebooka czy Instagrama i zarabiaj na swoich powierzchniach online. Z ORSAY będzie to czysta przyjemność.