blogs and YouTube channels
thematic sites
social sites
legal mailing databases
product search and comparison engines
discount and purchasing sites
remarketing and recommendation portals
webmasters and SEO specialists

How does it work?

Step 1:
register in 30 second
Step 2:
join a partnership program
Step 3:
place a deep link or a banner on the website
Step 4:
you earn commission for each sale
the variety of tools allows to earn on every action you take online

You can make use of the tools for novice publishers, bloggers, youtubers, fanpage owners, small thematic sites, as well as of systems that offer solutions based on the latest technologies.

you cooperate with brands without the unnecessary formalities

The formalities are limited to a minimum level. You can join programs, post links, use the tools and start campaigns immediately after the registration. You don’t sign any additional contracts with the Advertisers.

you are free to chose an ad to the theme of your site

Thanks to a wide offer of advertisers, you’ll have no problems with matching the products to your site and interests of your users.

Co mówią o nas wydawcy


Agnieszka Puchyr wydawca webepartners

AGNIESZKA PUCHYR
panidyrector.pl

"Wykorzystuję współpracę z siecią afiliacyjną na swoim blogu, bo jest to wartość dodana do bloga. Gdy już mam stworzone treści, w moim przypadku na temat architektury, czy wystroju wnętrz, to dodaję linki afiliacyjne do produktów i materiałów, o których i tak piszę. Dzięki temu moi czytelnicy nie muszą tracić czasu na szukanie ich w internecie, mogą od razu zorientować się również w ewentualnych kosztach danej inwestycji, a ja otrzymuję prowizję od sprzedaży."

DAWID JURCZYK
projekt INK

"Linki afiliacyjne to świetny sposób na monetyzację bloga czy kanału YouTube. Prowadzę blog i kanał o tatuażach, więc widz/czytelnik może być zainteresowany kupnem stylowych ciuchów czy fajnych butów. W świecie, gdzie tatuaż łączony jest również z brodą, warto pokazać ciekawy sklep z produktami niezbędnymi do jej pielęgnacji. Afiliacja w tym wypadku jest naprawdę dobrym rozwiązaniem, wygenerowanie linku zajmuje, dosłownie, kilka sekund, a może on wisieć pod filmem przez bardzo długi czas. W takim przypadku działania afiliacyjne przynoszą długofalowe efekty przy jednorazowym nakładzie pracy jakim jest stworzenie filmu, czy wpisu na bloga."

ROBERT NAWROWSKI
Robert Nawrowski

"Linki afiliacyjne mają przede wszystkim dwie role. Po pierwsze ułatwiają widzom przejście do konkretnego urządzenia w sklepie internetowym i sprawdzenie aktualnej ceny na danym model. Po drugie, plusem jest oczywiście prowizja dla polecającego. Przypomnę tylko, że prowizja jaką zyskuje polecający nie wpływa na cenę osoby kupującej. Nie jest ona wyższa i nie wyklucza dodatkowych rabatów z tytułu promocji czy kodów rabatowych. Myślę, że sytuacja win-win. Widz nic nie traci, zyskuje szybki link z aktualną ceną, twórca mały procent koszyka w sklepie."

NATALIA GRUBIZNA
proseksualna.pl

"Jako jeden ze sposobów monetyzowania bloga wykorzystuję afiliację. Co więcej, robię to praktycznie od samego początku istnienia bloga. Polecam w ten sposób moim czytelnikom produkty, których sama chętnie używam. Myślę, że kiedy podejdziemy do tematu w kreatywny sposób to opcji na monetyzowanie nawet niszowych tematów, możemy znaleźć bardzo dużo. Współpraca z siecią afiliacyjną taką jak webePartners umożliwia współpracę z wieloma markami bez zbędnych formalności, jak i umożliwia promowanie bardzo wielu, różnorodnych produktów."

Monika Lewandowska Wikilistka wydawca

MONIKA LEWANDOWSKA
wilikistka.pl

"Od zawsze trzymałam się zasady, że na blogu polecam tylko te rzeczy, które poleciłabym koleżance. Dzięki afiliacji mogę zarobić drobny procent od tej rekomendacji i płaci mi go nie mój czytelnik, ale sklep, który polecam. Poza tym pamiętajmy, że blog generuje też koszty i afiliacja pozwala choćby je pokrywać. Jednocześnie widzę, że rekomendacje się sprawdzają! Potem mogę analizować, np. zabawki z jakiego przedziału cenowego interesują moje czytelniczki i lepiej dobierać dla nich treści."

EDYTA STĘPCZYŃSKA
zakreconywegeobiad.pl

"Od niedawna zarabiam na afiliacji ale myślałam o tym modelu dużo wcześniej. Zastanawiałam się, czy będę szczera, polecając rzeczy, które niekoniecznie trzymałam w ręku. Postanowiłam jednak spróbować – zwłaszcza, gdy zobaczyłam, ile webePartners oferuje rożnego rodzaju produktów i jak wielu z nich ja na co dzień używam. A skoro używam, mogę polecić również innym i dodatkowo zarobić na tym! Teraz mogę spokojnie polecać współpracę z sieciami afiliacyjnymi innym blogerom."

HANIA KOZŁOWSKA
haart.pl

"O sieciach afiliacyjnych słyszałam od dawna. Postanowiłam spróbować, bo uważam, że to dobry sposób na dywersyfikację przychodów. Na blogu pokazuję pomysły DIY (zrób to sam) i dokładnie opisuję materiały, których używam. Dzięki linkom partnerskim mogę odsyłać czytelników do produktów w wybranych sklepach. Staram się podawać również widełki cenowe, bo to ważny element dla czytelników HAART."

EWA OLBORSKA
mocem.pl

"Jednym ze sposobów zarabiania jaki stosuję jest afiliacja. Największym plusem współpracy z siecią afiliacyjną jest to, że można współpracować z wieloma markami bez żadnych zbędnych formalności. Fajne jest też to, że aby spróbować takich działań, blog nie musi być duży i od lat w blogosferze. Współpracę afiliacyjną można rozpocząć na każdym etapie tworzenia bloga."

AGNIESZKA SKUPIEŃSKA
tosieoplaca.pl

"Korzystam z webePartners, polecając różne produkty na swoich stronach i blogach, głównie dzięki linkom afiliacyjnym. Podoba mi się, że linki generuje się łatwo, a sklepów, z których można polecać produkty i firm usługowych jest naprawdę bardzo, bardzo dużo. Raporty z wygenerowanych zarobków też są czytelne, a sam panel dla wydawców jest intuicyjny, więc chętnie polecam współpracę z siecią webePartners na swoim blogu innym blogerom, którzy chcieliby zarabiać na afiliacji."

If you blog or vlog, it’s a great place

Thanks to non-invasive tools such as a
deep link or a product widget
you can recommend products and earn commission on sale secretly.

You don’t have your own website?

You can still make money on affiliation.

We can prove that not only e-commerce giants, famous bloggers and opinion-forming portals can earn on
partnership programs.

More info

Efektem współpracy afiliacyjnej w e-commerce jest zwiększanie sprzedaży w sklepach internetowych. Wydawcy polecają produkty ze sklepów na swoich stronach, blogach, serwisach czy w social mediach i otrzymują prowizję od sprzedaży wygenerowanej dzięki tym poleceniom.

Największą zaletą afiliacji jest bardzo duża dowolność we współpracy. To wydawcy decydują z jakimi sklepami i markami chcą współpracować oraz w jaki sposób promować reklamodawców i polecać wybrane produkty.

Aktywnie współpracujemy z naszymi wydawcami. Uważnie słuchamy opinii na temat współpracy z nami. Dzięki temu systematycznie optymalizujemy narzędzia, które dostarczamy wydawcom i wdrażamy rozwiązania, które ułatwiają współpracę na naszej platformie.

Start earning more today

create an account for free

Zarejestruj się

Praktyczne sposoby na monetyzację działań online

jak wykorzystać banery reklamowe w afiliacji

Advertising banners - how to use them wisely

Every day we visit various websites on the internet and see hundreds of banners that encourage us to click. But are they convincing enough?   What is a banner? A banner is a graphic creation that bloggers or site owners place on their platforms to promote selected offers or services. Each banner is assigned a… ( Czytaj więcej )
jak działa link afiliacyjny

Affiliate link - what is it and how to use it?

The affiliate link allows you to advertise products on your pages in a creative and a not so obvious way. When you begin your adventure with affiliation, pay special attention to this link, because it is the most used tool in affiliate networks. Technically speaking An affiliate link (also known as a deep link) is… ( Czytaj więcej )
marketing afiliacyjny w czasopiśmie marketer

Affiliate marketing - a good strategy to achieve systematic sales growth

One of the most effective ways to increase your sales is through affiliate marketing. Ewa Dudek, CEO of the webePartners affiliate network, talks to Justyna Bakalarska, author of the book "Value Marketing". She talks about what is most important in affiliation and how to use affiliate marketing in online stores. Justyna Baklarska: Why is it… ( Czytaj więcej )

Do you want to learn more? Great!

+48 71 390 49 02

SUPPORT FOR PUBLISHERS

wydawca@webepartners.pl

(+48) 534 879 018