fbpx

Affiliate
Publisher

You have a website,
you have a blog
or you are active in social media
and you want to make money online?

Become a publisher

Affiliate
Advertiser

You have an online store
or sell services online
and you want to advertise
for commission

Become an advertiser

Who speaks about us

Na początku współpracy z WebePartners zaskoczyła nas łatwość integracji z naszym sklepem, nieoceniona pomoc w ustaleniu warunków programu oraz tempo przyrostu wydawców. Kilka modeli rozliczeń i opcji informowania o akcjach rabatowych to spore ułatwienie i realne efekty promocji naszych produktów. Dzięki temu wciąż odnotowujemy realne wzrosty sprzedaży. W WebePartners upatrujemy mocnego partnera do dalszej współpracy i promocji marki.

Jan Sobieski

Head of e-commerce

Korzystam z WebePartners, polecając wartościowe produkty na innych stronach, a także sprzedając własne produkty. To świetny sposób na zwiększenie sprzedaży, a także możliwość zaproszenia partnerów do promocji produktów. Proces rejestracji i generowania linka afiliacyjnego jest bardzo łatwy. Polecam współpracę z WebePartners zarówno tym, którzy chcą polecać produkty innych, jak i tym, którzy sprzedają własne produkty.

Ola Gościniak

olagosciniak.pl

Współpraca z webePartners od początku układa nam się bardzo dobrze. Wypracowany model współpracy i partnerskie relacje w biznesie są kluczem do sukcesu. Przejrzysty panel analityczny pozwala na szybką i bezproblemową obsługę, dzięki czemu mamy więcej czasu na rozwinięcie naszego programu. Polecamy firmę webePartners jako solidnego partnera w biznesie.

Wojciech Mazur

Specjalista ds e-Commerce

Afiliacja daje możliwości wplatania treści sponsorowanych w artykuły typowo contentowe. Po drugie jest to świetny i mało inwazyjny sposób na przetestowanie reakcji naszej społeczności na fakt, że chcemy na publikowanych treściach zarabiać. Ostatnią ważną kwestią jest fakt, że w afiliacji wygrywa każda ze stron. Wydawca i sieć afiliacyjna mają prowizję, sklep większą sprzedaż, a osoba kupująca zaoszczędza czas, kupując produkty polecane przez osoby, którym ufa.

Dawid Tymiński

dandycore.pl

webePartners od samego początku służy nam pomocą i wielkim wsparciem w rozwijaniu naszego programu partnerskiego. Panel do obsługi wspołpracy z wydawcami jest bardzo intuicyjny. Dzięki webepartners znaleźliśmy nowych, wartościowych partnerów do współpracy. Kontakt z pracownikami firmy jest szybki i profesjonalny. WebePartners jest zdecydowanie godne polecenia.

Monika Komorowska

Marketing Manager

Most popular on the blog