STEP 1
register for free in 30 seconds
STEP 2
join the partnership program
STEP 3
place a deep link on the website or in social media
STEP 4
earn commission for each sale

If you do a blog, vlog, YouTube, Instagram or any other social media, you are in the right place

Thanks to non-invasive tools such as a deep links or product widgets you can recommend products and
earn commission on sale secretly

more about here

Hania Kozłowska
HAART.pl

"O afiliacji słyszałam od dawna. Postanowiłam spróbować, bo uważam, że to dobry sposób na dywersyfikację przychodów. Na blogu pokazuję pomysły DIY (zrób to sam) i dokładnie opisuję materiały, których używam. Dzięki linkom partnerskim mogę odsyłać czytelników do produktów w wybranych sklepach. Staram się podawać również widełki cenowe, bo to ważny element dla czytelników HAART."

Dawid Tymiński
Dandycore.pl

"Afiliacja jest dobra z kilku powodów. Po pierwsze daje ona fajne możliwości wplatania treści sponsorowanych w artykułach typowo contentowych. Po drugie jest to świetny i mało inwazyjny sposób na przetestowanie reakcji naszej społeczności na fakt, że zaczynamy na blogu zarabiać. Zawsze zaznaczam, że gdy czytelnik kupi rzecz z mojego polecenia, to ja zarobię na tym pewną kwotę. Ostatnią ważną kwestią jest fakt, że w afiliacji wygrywa każda ze stron. Bloger i sieć mają prowizję, sklep sprzedaż, a osoba kupująca zaoszczędza czas, a niejednokrotnie także pieniądze na swoich zakupach."

Natalia Grubizna
proseksualna.pl

"Jako jeden ze sposobów monetyzowania bloga wykorzystuję afiliację. Co więcej, robię to praktycznie od samego początku istnienia bloga. Polecam w ten sposób moim czytelnikom produkty, których sama chętnie używam. Myślę, że kiedy podejdziemy do tematu w kreatywny sposób to opcji na monetyzowanie nawet niszowych tematów, możemy znaleźć bardzo dużo."

Edyta Stępczyńska
zakreconywegeobiad.pl

"Od niedawna zarabiam na afiliacji ale myślałam o tym modelu dużo wcześniej. Zastanawiałam się, czy będę szczera, polecając rzeczy, które niekoniecznie trzymałam w ręku. Postanowiłam jednak spróbować – zwłaszcza, gdy zobaczyłam, ile webePartners oferuje rożnego rodzaju produktów i jak wielu z nich ja na co dzień używam. A skoro używam, mogę polecić również innym i dodatkowo zarobić na tym!"

Agnieszka Skupieńska
tosieoplaca.pl

"Korzystam z webePartners, polecając różne produkty na swoich stronach i blogach, głównie dzięki linkom partnerskim. Podoba mi się, że linki generuje się łatwo, a sklepów, z których można polecać produkty i firm usługowych jest naprawdę bardzo, bardzo dużo. Raporty z wygenerowanych zarobków też są czytelne, a sam panel dla wydawców jest intuicyjny, więc chętnie polecam webePartners na swoim blogu innym blogerom, którzy chcieliby zarabiać na afiliacji."

Ewa Olborska
mocem.pl

"Jednym ze sposobów zarabiania jaki stosuję jest afiliacja. Największym plusem współpracy z siecią afiliacyjną jest to, że można współpracować z wieloma markami bez żadnych zbędnych formalności. Fajne jest też to, że aby spróbować takich działań, blog nie musi być duży i od lat w blogosferze. Współpracę afiliacyjną można rozpocząć na każdym etapie tworzenia bloga."

You can find famous brands and niche stores here

ALL AFFILIATE PROGRAMS
account active in 30 seconds.
you choose your partners
monetize every online activity
the fastest earning method
simple advertising tools
payments on demand
contact with our support team

afiliacja co to mlodzi ludzie patrzacy w swoje telefony

Answering the most common questions about affiliation

Would you like to start earning money on your online business, but do not know, where to start? You can try affiliation stright away! Here we introduce a short guide, which will certainly help you navigate the world of affiliation. What affiliation really is? It is obvious that not everyone has heard about the affiliation… ( Czytaj więcej )
jak afiliować żeby nie przesadzać

# affilTIPS - cykl praktycznych wskazówek i przykładów jak zarabiać na afiliacji

Afiliacja jest prosta co udowodniamy w naszym cyklu affilTIPS. Poznasz nasze narzędzia i ich praktyczne zastosowanie w działaniach afiliacyjnych...

( Czytaj więcej )

Become a publisher today

create your free account in 30 seconds register

Zarejestruj się

Would you like to be an advertiser? Great!

CONTACT US
+48 71 390 49 02

SUPPORT FOR PUBLISHERS
wydawca@webepartners.pl
(+48) 534 879 018

SUPPORT FOR ADVERTISERS
reklamodawca@webepartners.pl
(+48) 534 827 447