fbpx

Wysokiej jakości obuwie, które będzie idealne na co dzień czy ważne okazje to podstawa dobrej garderoby. Nieważne, czy żyjemy w wielkim mieście czy spokojniejszej okolicy, precyzja wykonania produktu to coś pożądanego. A precyzyjne wykończenie, zarówno torebek, jak i butów oraz dobór wysokiej jakości materiałów, to wyróżniki naszego reklamodawcy, marki 3i!

Design łączący klasykę z nutą ekstrawagancji - poznaj 3i!

Osoby uwielbiające obuwie zazwyczaj mają w swojej garderobie wszystkie klasyczne modele, które świetnie sprawdzają się jako uzupełnienie wielu stylizacji. Jednak, aby zacząć szaleć z modelami i kolorystyką, warto zbudować solidny fundament. Zarówno jeden, jak i drugi rodzaj obuwia znajdziesz na stronie 3i-store.com. Markę 3i wyróżnia najwyższa jakość, precyzja wykonania oraz oryginalny design, który łączy w sobie klasykę z ekstrawagancją. Produkty oferowane przez 3i wytwarzane są przez zaufanych projektantów w Brazylii, Portugalii, Włoszech oraz Hiszpanii. 

Oferta marki 3i

Oferta sklepu 3i to obuwie, zarówno dla kobiet, jak i mężczyzn, a także szereg dodatków galanteryjnych. Wśród akcesoriów marki 3i znajdziesz torebki w wielu fasonach oraz portfele. Jeśli więc poszukujesz czółenek, sandałów czy półbutów - znajdziesz je właśnie na stronie 3i-store.com. Marka 3i wyszła również naprzeciw Pannom Młodym - na stronie 3i-store.com znajduje się również kolekcja obuwia ślubnego. 

Dodatkowe inicjatywy marki 3i

Marka 3i, wychodząc naprzeciw oczekiwaniom wymagających i dobrze zorientowanych w trendach klientów, chętnie włącza się w dodatkowe inicjatywy. Tym samym marka 3i nawiązała współpracę z polską marką kosmetyczną Inglot. Obydwie marki łączy najwyższa jakość i precyzja wykonania, taka współpraca nie mogła się nie udać. 

Marka 3i dostępna w ofercie programów partnerskich

3i to nie tylko duży wybór obuwia i dodatków, ale także szansa na rozwój działań afiliacyjnych. Jeśli zajmujesz się modą, dołącz do programu partnerskiego 3i. Wygenerowane linki afiliacyjne można umieszczać, między innymi we wpisach blogowych, jak na przykład:

  • Propozycje obuwia na wesele. 

  • Portfel jako pomysł na prezent. 

  • Jakie obuwie nosić latem w biurze? 

  • Pielęgnacja skórzanego obuwia. 

Zachęcamy wszystkich, których interesuje tematyka mody do dołączenia do programu 3i. Udowadniamy, że w afiliacji może zarabiać każdy, wystarczy jedynie posłużyć się odrobiną kreatywności!