fbpx

Zdarzyło Ci się kiedyś utracić ważne dane z Twojego komputera lub smartfona z powodu złośliwego wirusa? W dzisiejszych czasach, gdy wszystko jest zdigitalizowane, a dokumenty, zdjęcia czy filmy przechowujemy już tylko w wersjach cyfrowych. Dlatego tym bardziej warto zadbać o ochronę swojej pracy oraz wspomnień przed szkodliwym oprogramowaniem. Ale utrata cennych danych to jedno, a niezabezpieczone urządzenia stają się też łatwym łupem dla hakerów, którzy mają coraz więcej sposobów, aby zdobyć nasze hasła czy dostępy do różnych witryn.

AVG to jeden z najlepszych dostępnych na rynku programów antywirusowych dostępnych na rynku. Zaufało mu już ponad 300 milionów użytkowników na całym świecie! Wersje oprogramowania możemy z łatwością dopasować do swoich potrzeb. Programy antywirusowe są również przystosowane do urządzeń mobilnych, ponieważ coraz więcej użytkowników korzysta, np. z bankowości elektronicznej za pomocą smartfona.

Oprogramowanie zapewnia ochronę w gospodarstwach domowych, małych firmach i dużych biznesach. Wszystko zależy od tego jakie są potrzeby konsumenta. W ofercie sklepu znajdziemy również szereg innych przydatnych programów, jak np. AVG PC TuneUp, przyspieszający pracę komputera. Firma posiada wiele nagród i certyfikatów od czołowych portali branżowych, jest zatem doskonałym wyborem, rekomendowanym przez środowisko IT.

Polecamy promocję linków partnerskich AVG przede wszystkim serwisom zajmującym się szeroko rozumianą branżą IT, technologią czy elektroniką. Doskonale sprawdzą się one przy wpisach na temat:

- bezpieczeństwa w sieci

- rankingu programów antywirusowych

- ochrony komputera i danych

- zagrożeń w internecie i jak im przeciwdziałać

Ale to oczywiście tylko kilka możliwości. Wszystko zależy od pomysłowości wydawców!