fbpx

Wirus HPV jest główną przyczyną prawie wszystkich przypadków raka szyjki macicy. To najczęściej występujący wirus, który przenosi się drogą płciową. Często nie daje żadnych symptomów! Dlatego warto zrobić test na HPV ze strony badamHPV.pl

badamHPV.pl - inicjatywa Centrum Ginekologii i Położnictwa FemiMea

Wirus HPV, czyli brodawczaka ludzkiego, odpowiada za aż 97% przypadków zachorowania na raka szyjki macicy. W Polsce co roku diagnozuje się około 3,5 tysięcy kobiet z rakiem szyjki macicy i niestety co druga z nich umiera, dlatego śmiertelność z powodu tej choroby jest jedną z wyższych w Europie. Dodatkowo w Polsce nie ma możliwości bezpłatnego wykonania badania na obecność HPV. Dlatego centrum FemiMea uruchomiła projekt badamHPV.pl, który ma na celu edukację pacjentów oraz szybkie wykrywanie wirusa HPV jako profilaktyka raka szyjki macicy.

Samopobranie próbki w kierunku wirusa HPV - badamHPV.pl

W przypadku infekcji wirusem brodawczaka ludzkiego duża liczba kopii DNA wirusa jest zawarta w komórkach narządów płciowych m.in. w wydzielinie pochwowej. Dlatego samopobranie próbki za pomocą szczoteczki dostępnej w zestawie testu na HPV ze strony badamHPV.pl jest równie skuteczne jak pobranie materiału genetycznego w gabinecie lekarza. Szczoteczka Evalyn Brush została specjalnie zaprojektowana do pobierania materiału komórkowego z pochwy w warunkach domowych. Samopobranie próbki jest łatwe i bezbolesne, a zebrany materiał może zostać poddany analizie w profesjonalnym laboratorium. Test na HPV możesz zamówić ze strony badamHPV.pl tak samo, jak zamawiasz ubranie na Zalando, czy inne produkty np. na Allegro.

Ratuj życie kobiet dzięki polecaniu testów z badamHPV.pl

Użyj swoich kanałów komunikacji i polecaj testy na wirusa brodawczaka ludzkiego ze strony badamHPV.pl. Możesz zamieścić linki afiliacyjne w treściach na tematy takie jak:

  • Profilaktyka raka szyjki macicy
  • Niezbędny pakiet badań dla każdej kobiety
  • Badania, które możesz zrobić w domu
  • Cytologia to nie wszystko

Na pewno znajdziesz jeszcze wiele innych tematów, które możesz poruszyć w kontekście testów na HPV. Dzięki polecaniu testów ze strony badamHPV.pl nie tylko stwarzasz sobie okazję do zarabiania, ale przede wszystkim możesz uratować komuś życie!