fbpx

Sklep z akcesoriami wędkarskimi BigRiver

Wędkarstwo stało się w Polsce bardzo popularną formą spędzania wolnego czasu. W naszej ofercie posiadamy bardzo szeroką gamę sprzętu wędkarskiego, który usatysfakcjonuje zarówno osoby początkujące, jak i te, które dobrze wiedzą, czego szukają. Nasz sklep dla wędkarzy jest miejscem dla każdego, bez względu na poziom zaawansowania. BigRiver dysponuje sprzętem najwyższej klasy, bazuje tylko na uznanych w branży markach, takich jak: Berkley, Lucky John, Dragon, Nash, Fox, Prologic, Mikado, Daiwa, czy Shimano. Sklep wędkarski bigriver.pl w ofercie ma także sprzęt innych marek, a każdy z produktów jest starannie wyselekcjonowany.

Wędkowanie – szeroka oferta wędek do każdego rodzaju połowu

Asortyment BigRiver dobierany jest na bazie wieloletniego doświadczenia. W bigriver.pl można zaopatrzyć się właściwie w każdy rodzaj wędki, spośród tych, które są powszechnie użytkowane. Są to takie modele jak: baty, bolonki, feedery, matchowe, morskie, spinningowe, teleskopowe, karpiowe czy muchowe. Każda z nich występuje w różnych wariantach. Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, że jest to kluczowe podczas połowu, więc staramy się zapewnić jak najszerszy asortyment. Każda z wędek pochodzi od dostawcy, który daje rękojmie najwyższej możliwej jakości. W efekcie, łowienie ryb ze sprzętem od nas to czysta przyjemność ze względu na brak przykrych niespodzianek, takich jak awaria sprzętu.

Sklep dla wędkarzy z kompleksową ofertą osprzętu do łowienia ryb

Nasz sklep wędkarski to miejsce dla najbardziej wymagających wędkarzy. Można tu znaleźć nie tylko wędki, ale też cały osprzęt do nich. W ofercie znajdują się między innymi różne rodzaje kołowrotków przeznaczone do różnego typu wędek. Są to wersje spinningowe, karpiowe, gruntowe, muchowe oraz inne, a w tym warianty z przednim i tylnym hamulcem, czy z wolnym biegiem. Ponadto, w sklepie znaleźć można szeroki wybór przynęt - ich odpowiedni dobór to klucz do sukcesu na łowisku. W sklepie bigriver.pl dostępne są takie przynęty sztuczne jak: woblery, błystki, rippery, twistery, jaskółki, cykady, mormyszki, muchy, czy pilkery. 

Akcesoria do wędkowania w atrakcyjnej cenie

W sklepie internetowym BigRiver dostępne są akcesoria takie jak: echosondy, wagi do ryb i inne urządzenia elektroniczne pomocne przy połowie. Znajdziesz tu także profesjonalną i dedykowaną odzież.