fbpx

Obecnie ciężko spotkać osobę, która nie korzysta z internetu. Jeżeli jesteś użytkownikiem internetu, to zadbaj o swoje bezpieczeństwo także w sieci. Z oprogramowaniem antywirusowym Bitdefender zapewnisz sobie i swojemu komputerowi najlepszą ochronę na świecie!

Bitdefender - cyberbezpieczeństwo na najwyższym poziomie

Wrażliwe dane i pliki na Twoim komputerze prywatnym, czy też firmowym należy chronić przed złośliwym oprogramowaniem. Bitdefender jest największym dostawcą bezpieczeństwa na świecie, a jego oprogramowanie antywirusowe wykrywa, analizuje i neutralizuje zagrożenia w zaledwie 3 sekundy. Nic dziwnego, że Antywirus Bitdefender zajmuje czołowe lokaty podczas każdego testu oprogramowania antywirusowego pod względem ogólnego bezpieczeństwa, najmniejszej liczby fałszywych alarmów, ale też wydajności.

Bitdefender.pl - rozwiązania dla osób prywatnych oraz dla biznesu

Bitdefender.pl oferuje 3 podstawowe warianty oprogramowania: Internet Security, Total Security oraz Family Pack. Internet Security to zaawansowana ochrona przed wszystkimi zagrożeniami internetowymi, a Family Pack umożliwia całkowitą ochronę dla nawet 15 urządzeń w gospodarstwie domowym. Bitdefender oferuje też specjalną linię produktów dla klientów korporacyjnych - GravityZone. GravityZone dostarcza wielowarstwową ochronę: antymalware wraz z monitorowaniem zachowań, ochronę przed zagrożeniami dnia zero, kontrolę aplikacji, sandboxa, zaporę sieciową, kontrolę urządzeń, kontrolę treści, antyphishing i antyspam. Wybierz oprogramowanie Bitdefender odpowiednie dla siebie i zminimalizuj ryzyko naruszenia Twojego bezpieczeństwa w sieci. 

Polecaj oprogramowanie Bitdefender i zarabiaj online!

Dołącz do programu partnerskiego Bitdefender i polecaj programy antywirusowe zarówno dla użytkowników komputerów prywatnych, jak i firmowych. Umieszczaj linki afiliacyjne do produktów Bitdefender w takich postach jak:

  • Jakie zagrożenia możesz spotkać w internecie?
  • Jak zabezpieczyć telefon przed wirusami?
  • Najczęstsze przyczyny włamania i przejęcia konta na Facebooku
  • Ochrona danych na komputerze prywatnym i firmowym

Zarabiaj na treściach, które publikujesz w internecie, dzięki programowi partnerskiemu Bitdefender! Nie zwlekaj i zacznij zarabiać już dziś!