fbpx

Biżuteria to doskonały dodatek do każdej stylizacji. Może być dopełnieniem całości lub nadawać klimat przez swoją wyrazistość. Dzięki temu, że braccatta.com ma w swoim asortymencie wiele wzorów pierścionków, bransoletek, naszyjników czy broszy wybór odpowiedniej biżuterii nie będzie problemem.


Biżuteria Braccatta na każdą okazję


Pierścionki zaręczynowe wysadzane szlachetnymi kamieniami, naszyjniki z pereł, kolczyki na sztyft, lub wiszące – wszystko to znajdziesz w braccatta.com. Biżuteria wykonana jest ze szlachetnych kruszców – białego, żółtego i różowego złota, srebra, także platerowanego i rodowanego. Nie ważne, czy szukasz czegoś wyjątkowego na specjalną okazję, czy delikatnych dodatków na co dzień – mnogość wzorów w sklepie Braccatta na pewno pozwoli Ci wybrać odpowiednią biżuterię.


Kamienie szlachetne w braccatta.com


Szlachetne kruszce wymagają szlachetnego towarzystwa. Szafiry, markazyty, szmaragdy, rubiny czy perły to kamienie, które idą z nimi w parze od wieków. Markazyty kochała królowa Wiktoria, a Kleopatra wierzyła, że pozwolą utrzymać jej nieprzemijającą urodę. Rubin dodaje witalności, wzmacnia uczucia oraz inspiruje do poszukiwania swojego szczęścia. Szmaragdy stosowane są w jubilerstwie od czasów starożytnych. Kamieniom szlachetnym przypisuje się różne właściwości, jednak z całą pewnością mają moc wywoływania radości i zachwytu.


Dołącz do programu Braccatta


Monetyzuj swoje działania w sieci dzięki programowi afiliacyjnemu Braccatta. Linki partnerskie możesz umieszczać na blogu, social mediach czy w opisach filmów na YouTube. Poniżej znajdziesz listę tematów, które mogą Cię zainspirować do tworzenia treści związanych z braccatta.com.


  • Jak wybrać pierścionek zaręczynowy

  • Biżuteria na Dzień Mamy

  • Właściwości kamieni szlachetnych

  • Złota biżuteria podkreślająca opaleniznę


Dołącz do programu Braccatta i zacznij zarabiać. To bardzo proste, wystarczy, że wygenerujesz dla siebie link afiliacyjny i umieścisz go w sieci.