fbpx

Każdy kto posiada własną markę, zrobi wszystko, żeby osiągnęła jak najlepsze wyniki i miała doskonały wizerunek. Rynek proponuje mnóstwo rozwiązań pozwalających na monitorowanie i rozwój brandów, większość z nich, jednak, nie przynosi oczekiwanych rezultatów. Dlatego, warto zainwestować w narzędzie, któremu zaufało tysiące. Przedstawiamy naszego reklamodawcę, Brand24.pl

Poznaj Brand24

Brand24 pomoże ci dowiedzieć się, co klienci sądzą o twojej marce. Dzięki niemu, uzyskasz dostęp do szczegółowych informacji, co mówi się o twoim brandzie w social mediach, na blogach czy w innych artykułach internetowych. Dzięki Brand24 Uzyskasz zatem pełną wizerunkową kontrolę i będziesz mógł podjąć odpowiednie działania, aby wzmocnić lub wstrzymać kreowane trendy. Pomoże ci w tym tzw. analiza sentymentu dostępna w Brand24, czyli automatyczne wykrywanie zarówno pozytywnych, jak i negatywnych komentarzy.

Co zyskasz dzięki Brand24?

Wykorzystanie możliwości Brand24, pozwoli ci w odpowiednim czasie zareagować, włączyć się do dyskusji i zapobiec m.in. kryzysowi wizerunkowemu. Dane są zbierane na bieżąco, a więc zawsze będziesz miał możliwość reakcji w czasie rzeczywistym. Oczywiście, to tylko niewielki wycinek możliwości jakie daje Brand24.pl. Oprócz monitoringu wizerunkowego, możesz wykorzystać go do wielu innych rzeczy, jak, np. sprzedaż w social media czy analiza konkurencji. Wystarczy, że założysz darmowe konto i przekonaj się sam! Sprawdź szczegóły na Brand24.pl już teraz!

Program partnerski Brand24

Teraz, za polecanie serwisu Brand24 możesz zacząć zarabiać w afiliacji! Dołącz do naszego programu i zdobądź prowizję za każdego poprawnie wypełnionego leada! W jaki sposób promować Brand24 na swoich stronach? To proste! Stwórz linki afiliacyjne i umieść je, na przykład, na swoim blogu, we wpisach, takich jak. np.:

  • Najciekawsze narzędzia dla Twojej marki

  • Poznaj możliwości Brand24

  • Jak monitorować swoją markę w sieci?

  • Dbaj o wizerunek swojej marki

Zapraszamy do skorzystania z naszych propozycji w działaniach promocyjnych w programie partnerskim Brand24. To oczywiście nie wszystkie możliwości jakie masz! Działaj w social media, na blogu, w serwisach czy na forach! W afiliacji nic Cię nie ogranicza!