fbpx

Manicure to sztuka pielęgnacji i stylizacji paznokci stosowana przez miliony kobiet na świecie. Malowanie paznokci nie zajmuje wiele czasu, można to zrobić samodzielnie, a estetyczny efekt utrzymuje się kilka dni czy nawet tygodni. Niestety trzeba pamiętać, że niektóre lakiery do paznokci mogą zawierać toksyczne substancje. Dlatego warto zaznajomić się z marką butter LONDON, która jako pierwsza stworzyła lakier wolny od szkodliwych substancji!

Marka butter LONDON - czysta marka kosmetyczna

Butter London postawiła sobie za cel stworzenie pierwszego, wolnego od toksyn lakieru do paznokci. Tak narodziła się formuła 3-Free, czyli lakier do paznokci pozbawiony trzech najpowszechniejszych szkodliwych składników. Rezygnując z toksycznych substancji, butter LONDON nie zrezygnowało z koloru, jakości i wydajności! Wszystko to powstało we współpracy z najlepszymi manikiurzystkami naszych czasów.

Kolorowe kosmetyki do twarzy, oczu i ust - butterlondon.pl

Sukces bezpiecznych lakierów do paznokci zachęcił markę butter LONDON do zastosowania tej samej filozofii do kolorowych kosmetyków do twarzy, ust i oczu. Dzięki temu oprócz lakierów do paznokci w każdym kolorze, oferta sklepu internetowego jest bogata w kosmetyki do makijażu. Znajdziesz tam różnokolorowe pomadki, konturówki, błyszczyki, ale też cienie, bazy i pudry.

Polecaj produkty butter LONDON i zarabiaj online!

Dołącz do programu partnerskiego butter LONDON i zarabiaj na swoich treściach. Polecaj produkty partnera za pomocą artykułów na tematy takie jak:

  • Naturalna pielęgnacja skóry - jakich substancji unikać?
  • Klasyczny manicure w domu - krok po kroku
  • Marki kosmetyków bez toksyn, które warto znać
  • Makijaż bez toksyn i alergenów

Dołącz do programu, wygeneruj linki afiliacyjne i zacznij monetyzować swoje działania w internecie!