fbpx

Wielu z nas nie wyobraża sobie rozpoczęcia dnia od pysznej i aromatycznej kawy. Któż nie ubóstwa jej cudownego zapachu, który unosi się w domu lub biurze? Jednak poranna filiżanka espresso, to nie wszystko! Ważne również, żeby była to kawa najlepszej jakości, jak ta z Cafe Borówka!

Najlepsza kawa tylko w Cafe Borówka

Cafe Borówka wie, że kawa jest napojem, który towarzyszy nam również przy spotkaniach z przyjaciółmi, randkach czy rodzinnych południach. Dlatego warto postawić na Cafe Borówka?Ponieważ świetnie smakuje i jest najlepszej jakości! Miłośnicy czarnego płynu na pewno wielokrotnie zastanawiają się przed podjęciem decyzji, zwłaszcza, że na rynku dostępnych jest naprawdę wiele różnych gatunków czy smaków. My polecamy miejsce, w którym nie tylko skosztujesz najlepszych kaw, ale możesz również zakupić swoją ulubioną do domowego czy biurowego ekspresu.Taka właśnie jest Cafe Borówka!

Zapraszamy do sklepu dla kawoszy – Cafe Borówka

Cafeborowka.pl to sklep internetowy ze świeżo paloną kawą z wrocławskiej palarni Blueberry Roasters. Paleniem świeżej kawy Cafe Borówka zajmuje od wielu lat, kreując smaki i wyszukując kawy z najlepszych plantacji świata. Wysoka dbałość o wybór dostawców daje pewność, że ziarno, które dociera do sklepu, jest zawsze najwyższej jakości. Kawa dostępna na cafeborowka.pl wypalana jest na bieżąco małymi partiami i tym samym nie ulega magazynowaniu. Dociera do klientów najpóźniej do dwóch tygodni od daty wypału. Uzupełnieniem oferty kaw w Cafe Borówka jest linia naturalnych syropów kawowych Espresso Syrup. Do ich produkcji nie są używane żadne sztuczne barwniki, konserwanty ani polepszacze smaku. Co ciekawe, Cafe Borówka idzie z duchem czasu, ponieważ w sklepie Google można pobrać specjalnie dla nich dedykowaną aplikację. Wraz z nią zamawianie produktów z Cafe Borówka jest jeszcze łatwiejsze. Przejrzyjcie także ofertę akcesoriów: dripy, aeropresy, dzbanki, czajniki, kubki czy nawet kawowe skarpetki. Koniecznie polecamy odwiedzić stronę cafeborówka.pl.

Dołącz do programu Cafe Borówka

Kawa z Cafe Borówka, nie tylko wspaniale smakuje, ale jest również doskonałym sposobem na zarobienie w afiliacji. Produkty z cafeborówka.pl idealnie sprawdzą się, na przykład, przy następujących wpisach na blogach lub serwisach:

  • Ranking kawiarni

  • Jaką kawę podarować w prezencie?

  • Jak zaparzyć idealną kawę?

  • Poradnik, jak zostać znawcą kawy

Po wypiciu kawy od Cafe Borówka Twoja wyobraźnia zostanie pobudzona i przekonasz się, że w afiliacji masz mnóstwo możliwości!