fbpx

Często zabierając się za nowe wyzwania jesteśmy pełni motywacji, która niestety gaśnie po krótkim czasie. Czasami natomiast chcielibyśmy zmienić coś w swoim życiu, jednakże nie mamy pomysłu jak i kiedy się za to zabrać. Próbujemy też różnych zadań i podejmujemy wyzwania, które zabierają nam więcej niż czasu niż oczekiwaliśmy. Dorota Filipiuk w swoich kursach, ebookach i filmach, pokazuje jak wiele można uprościć w swoim życiu, poznając różne metody ku samodoskonaleniu! 

Efektywniejsza nauka to tylko jeden z tematów, które porusza Dorota Filipiuk!

Dorota Filipiuk, absolwentka studiów psychologicznych, specjalizuje się wiedzy o ludzkim mózgu. Wiąże się to z tematami, które można znaleźć na stronie dorotafilipiuk.pl: efektywne uczenie się, rozwój potencjału oraz inne tematy skupione głównie na poszerzaniu własnych możliwości i samorozwoju. Dorota Filipiuk oprócz typowo szkoleniowych treści, przekazuje również swoją wiedzę na temat efektywnego tworzenia map myśli czy szybkiego czytania. Wybierajac materiały dostępne na stronie dorotafilipiuk.pl możesz nabyć umiejętność szybkiego uczenia się, myślenia wizualnego lub efektywnego zapamiętywania. Takie umiejętności świetnie sprawdzą się przy dużej liczbie egzaminów czy sprawdzianów. Jeśli więc Ty, lub Twoi bliscy poszukują rozwiązań do jeszcze lepszych wyników w nauce - materiały dostępne na stronie sprawdzą się idealnie! 

Akademia Efektywności Doroty Filipiuk 

Dorota Filipiuk założyła również Akademię Efektywności! Stając się jej członkiem otrzymasz: dostęp do platformy e-learningowej z bazą wyzwań dotyczących najważniejszych obszarów życia; comiesięczne szkolenie on-line z najważniejszych kompetencji oraz wsparcie i mentoring innych członków i ekspertów! Jeśli chcesz poznać działalność Doroty Filipiuk możesz posłuchać jej podcastu ,,Efektywność osobista. Dorota Filipiuk". Dorota prowadzi również kanał w serwisie YouTube, na którym można poznać wiele ciekawostek i trików dotyczących efektywności. 

Dołącz do programu Dorota Filipiuk i zarabiaj dzięki poleceniom!

Dorota Filipiuk sama prowadzi bloga, a pasja i zaangażowanie w treści psychologiczne przełożyły się na stworzenie szkoleń, do których każdy może mieć dostęp. Jeśli ty też działasz aktywnie w internecie, możesz generować linki afiliacyjne do produktów dostępnych na stronie dorotafilipiuk.pl i umieszczaj je w swoich wpisach! Tematyka może być naprawdę szeroka, np.:

  • Brakuje CI czasu na czytanie? Poznaj parę trików i czytaj szybciej!

  • Organizacja pracy zdalnej - jak się do tego zabrać. 

  • Jak nauczyć się dobrej organizacji pracy.

  • Dobre i złe nawyki - czyli jak ważna jest praca nad sobą. 

Możesz zainspirować się naszymi pomysłami lub stworzyć własne, ciekawe wpisy, które zainteresują Twoich czytelników!