fbpx

Szukasz porywającej lektury na jesienne wieczory? Chcesz popracować nad rozwojem osobistym? A może nie masz pomysłu na prezent dla przyjaciółki? Świetnym rozwiązanie dla tych sytuacji jest wizyta w internetowej księgarni Editio!

Wydawnictwo Editio - publicystyka i beletrystyka z najwyższej półki

Editio.pl to wydawnictwo należące do Grupy Helion, które powstało już w 1991 roku. Wprowadzenie marki na rynek okazało się świetnym posunięciem, a publikacje wydawnictwa zostały doceniane przez czytelników oczekujących od książek czegoś więcej niż tylko wypełnienia wolnego czasu. Wydawnictwo opublikowało m.in. reportaże korespondentów Pr. III Polskiego Radia, rodzinna saga Katarzyny Drogiej czy cykl książek Jego Świątobliwości Dalajlamy.

Wydawnictwo Editio - przegląd literatury pięknej, faktu i publicystyki

Na stronie księgarni internetowej znajdziesz przede wszystkim kryminały, romanse, powieści fantastyczne czy reportaże i biografie. Do powieści bestsellerowych zaliczają się takie pozycje jak: Flaw(less). Opowiedz mi naszą historię, Sansara, nirwana i natura Buddy i Energia i cywilizacja. Tak tworzy się historia. Dodatkową zaletą księgarni internetowej jest dostępność większości publikacji także w formie e-booków, a niektóre także w postaci audiobooków.

Dołącz do grona wydawców Editio.pl i zarabiaj na polecaniu

Uczestnictwo w programie partnerskim Editio to świetna okazja na umieszczanie linków afiliacyjnych do książek o różnej tematyce. Możesz polecać książki i e-booki w artykułach blogowych, relacjach na Instagramie czy filmikach na TikToku.

  • 7 najlepszych polskich kryminałów
  • 5 książek na coraz dłuższe wieczory
  • 10 książek historycznych dla miłośników wydarzeń z II wojny światowej
  • Najlepsze polskie książki biograficzne

Skorzystaj z powyższych inspiracji lub znajdź własny sposób na rekomendację produktów tego reklamodawcy. Polecaj wartościowe publikacje w programie partnerskim Editio i zarabiaj na swoich treściach!