fbpx

Rozwijanie zainteresowań i ciekawości świata u dzieci wydaje Ci się ciężkim zadaniem? Mamy dla Ciebie znakomitą pomoc w postaci bestsellerów Edukomiks. Sprawdź, na czym polega idea komiksu edukacyjnego i zafunduj swoim dzieciom dawkę przydatnej wiedzy w przyjaznej formie.

Edukomiks - nauka przez zabawę

Edukomiks jest wydawcą zeszytów z serii "Róża, a co chcesz wiedzieć...". Z książek dzieci dowiedzą się, jak budować kompetencje 4K (komunikację, krytycyzm, kooperację i kreatywność), czyli najbardziej poszukiwane cechy wszystkich zawodów przyszłości. Umiejętności komunikacyjne wykorzystujemy w wystąpieniach, prezentacjach, projektach, a przede wszystkim w budowaniu relacji z innymi ludźmi. Krytyczne myślenie jest ważne nie tylko w nauczaniu, ale także w ocenie rzeczywistości. Umiejętności komunikacyjne wykorzystujemy w wystąpieniach, prezentacjach, projektach, a przede wszystkim w budowaniu relacji z innymi ludźmi. Kreatywność i współpraca uczą nas zdolności adaptacyjnych, elastyczności i świadomości różnych punktów widzenia, a także podejmowania odważnych przedsięwzięć.

Bestsellery marki Edukomiks

Pierwsza część bestsellerowej serii Edukomiks - „Róża, a co chcesz wiedzieć?”, została okrzyknięta najlepszym polskim komiksem edukacyjnym. Dzięki tej książce dziecko dowiaduje się, dlaczego nauka programowania pomaga w życiu codziennym i jak należy się zachowywać w internecie. W przyswojeniu tych informacji pomagają bohaterowie komiksu, czyli Róża z siostrą, jej rodzice i znajomi ze szkoły. Druga część przygód Róży wprowadza dzieciaki w tematy sztucznej inteligencji, globalnego ocieplenia, biotechnologii i porusza wiele innych ciekawych kwestii. Czytanie komiksów edukacyjnych to świetna zabawa nie tylko dla dzieci, ale i dla całej rodziny! Grupa docelowa tego produktu to przede wszystkim rodzice dzieci w wieku 7+, którzy chcą, aby ich pociechy nabierały kompetencji 4K. Zeszyty Edukomiks świetnie nadają się też na prezenty.

Polecaj Edukomiks i zacznij monetyzować swoje treści

Dołącz do programu partnerskiego Edukomiks i promuj genialną serię komiksów edukacyjnych. Zamieść link afiliacyjny do tego produktu w artykułach na takie tematy jak:

  • Alternatywne metody nauczania
  • Jak zachęcić dziecko do nauki?
  • Bezpieczeństwo dziecka w sieci
  • Pomysły na prezent dla dzieci

Z pewnością znajdziesz więcej pomysłów na polecanie Edukomiksu. Sprawdź, który z nich będzie przynosił Ci najwięcej konwersji i zacznij zarabiać w programie partnerskim naszego reklamodawcy!