fbpx

Sklep ekodemi to miejsce stworzone z myślą o Tobie! Znajdziesz u nas duży wybór sprawdzonych, jakościowych, naturalnych kosmetyków w towarzystwie profesjonalnego doradztwa i miłej atmosfery! W naszym sklepie proponujemy skinimalizm i naturalną, świadomą pielęgnację włosów, ciała i twarzy. Minimalizujemy swój wpływ na środowisko oraz pakujemy paczki ekologicznie.

Ekodemi - znane i niszowe marki z Polski i innowacyjne marki ze świata dostępne tylko u nas

W sklepie ekodemi dostępne są znane marki polskich producentów m.in. Iossi, Mokosh, Veoli Botanica, Purite, ale też kosmetyki sprowadzane z różnych miejsc świata, m.in. INSIGHT, Sendo, Gyada, CO.SO, dzięki ekodemi, odkryjesz wiele wspaniałych produktów, których nie kupisz w żadnej drogerii. Oprócz kosmetyków, znajdziesz u nas także aromatyczne świece, kadzidełka, ekologiczne akcesoria i inne dodatki, które pozwolą stworzyć Ci domowe SPA każdego dnia!

Ekodemi - minimalistyczna pielęgnacja z najwyższej jakości naturalnymi składnikami

Wybieramy tylko sprawdzony kosmetyki, co do których mamy pewność, że zawierają wysoki procent naturalności i składniki najwyższej jakości. Jesteśmy przewodnikiem każdej kobiety po minimalistycznej i skutecznej pielęgnacji skóry i włosów.

Polecaj naturalne kosmetyki z ekodemi i zarabiaj dzięki prowizjom!

Dołącz do programu partnerskiego ekodemi.pl i zacznij zarabiać na swoich treściach, które publikujesz na swoim blogu, kanale YouTube czy innych profilach społecznościowych. Możesz skorzystać z poniższych propozycji tematów, aby stworzyć content, w którym będziesz polecać kosmetyki dostępnych u nas marek:

  • Naturalne kosmetyki do pielęgnacji włosów 
  • Witamina C w kosmetykach do twarzy
  • Jak walczyć z cellulitem?
  • Ranking kosmetyków do cery mieszanej

Oczywiście są to tylko przykładowe tematy, które możesz poruszyć u siebie. Możliwości jest zdecydowanie więcej, dlatego czekamy na Twoje propozycje! Polecaj produkty dostępne na ekodemi.pl i zarabiaj bez wychodzenia z domu!