fbpx

W żadnym mieszkaniu nie powinno zabraknąć podstawowego sprzętu AGD czy RTV. Telewizory, pralki, lodówki i inne artykuły gospodarstwa domowego, których możesz potrzebować, znajdziesz w sklepie internetowym ElektroGuru.

ElektroGuru - młoda, ale doświadczona firma

Sklep ElektroGuru to relatywnie młody sklep, ponieważ został założony w 2018 roku. Jednakże jego firma, która jest właścicielem elektroguru.com istnieje na rynku już od 2004 roku. To kilkunastoletnie doświadczenie w imporcie produktów AGD i RTV, między innymi na zlecenie największych polskich sieci handlowych. Dzięki niemu ElektroGuru wybiera produkty, które najlepiej zaspokajają potrzeby swoich klientów.

ElektroGuru - szeroki asortyment AGD do domu i nie tylko

Na stronie elektroguru.com znajdziesz produkty importowanych marek własnych takich jak ETA, ECOVACS, GoGEN, HYUNDAI czy GALLET. Kupując w ElektroGuru otrzymujesz towar z pierwszej ręki. Przeglądnij ofertę AGD do kuchni, domu, ale też duże i małe AGD. Od małych depilatorów, przez roboty kuchenne, aż po lodówki i oczyszczacze powietrza. Na stronie elektroguru.com wyposażysz swoje mieszkanie w najbardziej potrzebne sprzęty.

Zarabiaj z ElektroGuru dzięki afiliacji!

Decydując się na dołączenie do programu sklepu elektroguru.com, możesz zamieszczać linki afiliacyjne w takich postach blogowych jak:

  • Najlepsze prezenty dla każdego mężczyzny
  • Gadżety, które sprawią, że Twój dom będzie „smart”
  • Domowe spa - jakich sprzętów potrzebujesz?
  • Klimatyzacja w domu - od czego zacząć?

Dołącz do programu tego reklamodawcy już teraz, wygeneruj linki afiliacyjne i zarabiaj!