fbpx

Niezapomniane wakacje za granica, pierwsze urodziny malucha, ślub czy zjazd rodzinny. W życiu wielokrotnie kolekcjonujemy piękne wspomnienia, uwieczniając je na fotografiach. Dzisiaj jednak oglądanie albumów w towarzystwie rodziny czy przyjaciół, należy do przeszłości, a zdjęcia często wysyłamy bliskim on-line. Jednak najpiękniejsze wspomnienia zasługują na jak najlepszą oprawę, tak aby cieszyły oko przez cały czas. Warto przekazać to zadanie prawdziwym specjalistom, którzy sprawią, że fotografie nabiorą zupełnie nowego blasku, gdy zostaną oprawione tak, jak sobie tego życzysz! W tej materii, najlepiej sprawdzi się Fotako, wyjątkowy sklep, który sprawi, że cudowne chwile będą towarzyszyć Ci na zawsze!

Poruszanie się po stronie sklepu jest bardzo proste. Wystarczy, że załadujesz swoje ukochane zdjęcie z pliku lub linku i wybierzesz sposób jego przygotowanie. Do wyboru masz, między innymi: obraz, plakat, naklejki czy tapetę. Grafika, może być również podzielona na dwie lub trzy części, czyli dyptyk oraz tryptyk, to nowoczesne rozwiązanie z pewnością uświetni Twoje wnętrze i zachwyci najbliższych. Dzięki profesjonalnej obsłudze, możesz być pewien, że wszystko zostanie stworzone po Twojej myśli. Zespół Fotako, czuwa nad tym, żeby nawet najdrobniejszy piksel prezentował się doskonale. A dzięki najwyższej jakości materiałom, wspomnienia będą Ci towarzyszyły przez długie lata!

Promując produkty Fotako na swoich stronach, możesz zacząć zarabiać! Wstaw linki partnerskie do wpisów na blogu lub serwisie, aby otrzymać prowizję za każdą sfinalizowaną transakcję. To łatwiejsze niż myślisz! Oto kilka naszych propozycji na ciekawe wpisy, reklamujące Fotako:

- ozdób swój dom wspomnieniami

- co możesz zrobić z wakacyjnych zdjęć?

- ciekawe pomysły na proste odświeżenie Twojego wnętrza

- zdjęcia jako obrazy? Czemu nie!

Zainspiruj się naszymi pomysłami lub stwórz własne! W afiliacji, najlepsze jest to, że jedyne, co Cię ogranicza, to Twoja własna wyobraźnia.