fbpx

Codziennie używamy naczyń, sztućców czy blach do pieczenia, którym pozornie nie poświęcamy większej uwagi. A przecież zastawa, z której korzystamy, stanowi wizytówkę wnętrza i pomaga budować niepowtarzalny klimat twoich czterech ścian. W końcu wszyscy wiemy, że herbata zaparzona w pięknym, porcelanowym imbryku od razu lepiej smakuje. Jeżeli poszukujesz niebanalnych produktów do swojego domu, sklep helios-szklo.pl jest idealny dla Ciebie.

Helios-szklo.pl działa już od 1994 roku, oferując ogromny wybór artykułów ze szkła oraz szkła kryształowego, między innymi rozmaite naczynia do serwowania potraw, kieliszki, karafki, a także wazony i świeczniki. Oprócz tego, w asortymencie znajdziesz całą gamę artykułów z porcelany producentów takich jak Kristoff, Bolesławiec, Chodzież oraz Revol. Na Helios-szklo.pl zakupisz także trwałe, praktyczne i niezbędne w każdym domu zestawy garnków, sztućce i noże kuchenne, a wśród nich wiodące marki Gerlach, Pintinox, Amefa i Emalia Olkusz.

Produkty oferowane przez Helios-szklo.pl doskonale nadadzą się do promowania w postach o poniższej tematyce:
- wybieramy zastawę stołową na święta
- porcelana w prezencie ślubnym
- rytuał picia herbaty - nie tylko brytyjska tradycja
- jak wkomponować szkło kryształowe do twojej zastawy?

To tylko kilka z naszych propozycji na umieszczenie linków afiliacyjnych w tworzonych przez was treściach. Produkty naszego reklamodawcy z pewnością wzbogacą wszelkie posty o tematyce wnętrzarskiej, przygotowaniu stołu na specjalne okazje a także wiele, wiele innych.