fbpx

Pies, to najlepszy przyjaciel człowieka, więc warto dbać o tę przyjaźń nie tylko bawiąc się z pupilem, ale także dbając o jego zdrowie. Najlepszą metodą na to jest dostarczanie psu wartościowej karmy, która dobrze odżywi jego ciało. HelloDogs powstał z pasji do zwierząt i jest oficjalnym sklepem marki DobraKARMA. Oferuje bezzbożową, pełnowartościową karmę z krótkim składem, dzięki której psiak będzie najedzony, szczęśliwy, a przede wszystkim - zdrowy. W sklepie internetowym sklep.hellodogs.pl dostępne są karmy suche, mokre, oraz przysmaki i akcesoria.


Najlepsza karma dla psów w HelloDogs


HelloDogs stawia na jakość produktu, dlatego w ofercie sklepu znajdziesz najlepszą karmę, zarówno suchą jak i mokrą. Jakościowa, bezzbożowa karma, prosty, naturalny skład to bez wątpienia duże atuty HelloDogs. Jeśli nie możesz się zdecydować, lub chcesz wiedzieć co dokładnie zasmakuje psiakowi, to jest możliwość zakupu pakietów próbnych, w których znajdują się 4 próbki suchej karmy. Wszystkie karmy dostępne w sklep.hellodogs.pl to produkty hipoalergiczne z wysoką zawartością naturalnych składników. Do produkcji suchych karm używana jest technologia FreshtrusionTM, dzięki której możliwe jest łączenie świeżego mięsa z warzywami,, owocami i olejami.


sklephellodogs.pl to nie tylko karma!


HelloDogs tworzą pasjonaci i specjaliści. Z każdego zakupu w sklepie internetowym, część kwoty jest odkładana na cele charytatywne. W trosce o dobre zdrowie i bezpieczeństwo psiaków sklep.hellodogs.pl w ramach programu „dobra karma wraca” cyklicznie organizuje w swoich social mediach głosowanie, którym organizacjom klienci chcą przyznać zapomogę. Robiąc zakupy w sklep.hellodogs.pl nie tylko dbasz o swojego psa, ale także pomagasz innym!


Zarabiaj online z HelloDogs!


Jeśli publikujesz treści w internecie, możesz zarabiać w programie afiliacyjnym HelloDogs! Poniżej znajdziesz listę tematów, które mogą Cię zainspirować do stworzenia wpisu, artykułu czy filmu:


  • Karmy bezzbożowe dla psów

  • Jak  uniknąć wizyty u weterynarza?

  • Najlepsze karmy dla psów – ranking

  • Jak pomóc bezdomnym psom?

Dzięki sklep.hellodogs.pl możesz zarabiać na treściach, które tworzysz. Wystarczy, że dołączysz do programu, wygenerujesz linki do sklepu, wybranych kategorii, czy produktów i umieścisz je w sieci – na swoim blogu, portalu tematycznym czy w opisie filmu na YouTube.