fbpx

Czytelnictwo wraca do łask, jak twierdzą znawcy tematu. Czytamy chętnie, odkrywając kolejne formy przekazu: e-booki, audiobooki. Korzystamy z e-czytników, ale po klasyczne papierowe wydania sięgamy równie często. Naprzeciw tym oczekiwaniom wychodzi nasz reklamodawca – księgarnia internetowa InBook

Inbook, czyli najlepsza rozrywka w jednym miejscu

Sklep internetowy InBook jest miejscem, w którym znajdziecie zarówno książki w formie papierowej, jak i elektronicznej... ale nie tylko! Są tu również płyty CD z muzyką, gry, filmy na płytach DVD, programy multimedialne, a także wiele innych produktów. Inbook oferuje na przykład szeroki wybór zegarków czy elektroniki użytkowej, a także akcesoria sportowe. Innymi słowy, wszystko, co was interesuje znajdziecie w sklepie naszego reklamodawcy, dlatego już dzisiaj zapoznajcie się z bogatą ofertą dostępną na inbook.pl

Czytelnictwo z Inbook

W księgarni Inbook, stanowiącej wciąż flagową ofertę sklepu, czekają na was książki z wielu gatunków literatury - encyklopedie, literatura faktu, podręczniki, poradniki, pozycje naukowe, specjalistyczne, książki dla dzieci, a nawet komiksy. Stanowi to nie lada gratkę dla każdego, kto zainteresowany jest literaturą. Asortyment inbook.pl zainteresuje każdego adepta literatury, niezależnie od jego preferencji czytelniczych. Coraz popularniejsze stają się akcje promujące czytelnictwo wśród Polaków. Niestety, statystyki przeczytanych książek mówią same za siebie i z pewnością nie jesteśmy liderami czytelnictwa. Dzięki Inbook macie szansę zmienić ten smutny trend! Gwarantujemy, że każdy znajdzie tam dla siebie jakąś interesującą pozycję. Nie czekajcie zatem i sprawdźcie, co przygotował na swojej stronie sklep inbook.pl!

Promuj czytanie książek i zarabiaj z Inbook

Dzięki Inbook możecie mieć wpływ na rozwój i promowanie czytelnictwa, ale również zarabiać, polecając książki czy inne produkty z inbook.pl na swoich stronach, blogach, w social mediach. Wystarczy, że dołączycie do programu partnerskiego i wygenerujecie linki afiliacyjne, które świetnie sprawdzą się jako uzupełnienie, np. wpisów blogowych, jak:

  • Książka na prezent

  • Nowości w domowej biblioteczce

  • Książka elektroniczna

  • Audiobooki, których warto posłuchać

Dołączcie już teraz do programu partnerskiego Inbook i stwórzcie własne interesujące wpisy blogowe czy posty na portalach społecznościowych. W afiliacji nic was nie ogranicza!