fbpx

Znajdź literaturę branżową na infor.pl

Infor.pl jest internetową księgarnią, w której zaopatrzyć się można w profesjonalne książki i czasopisma polskie oraz zagraniczne. Sklep ten charakteryzuje się największą ofertą na rynku, jeśli chodzi o asortyment tego typu. Główne kategorie tematyczne, które znaleźć można w sklepie Infor to: księgowość, podatki, prawo, zarządzanie, edukacja oraz polityka.

Infor – największy asortyment książek specjalistycznych

Sklep Infor to miejsce, w którym odnajdą się wszystkie osoby, potrzebujące specjalistycznej literatury dotyczącej zarządzania, księgowości czy prawa. W sieci niewiele jest księgarni skupiających się na pozycjach branżowych, a na infor.pl można znaleźć większość zarówno świeżych publikacji, jak i tych kultowych, które są aktualne zawsze i które po prostu trzeba znać, pracując w danej branży. To ogromna zaleta tego reklamodawcy. W asortymencie znajdują się książki tradycyjne, ebooki oraz czasopisma, a także webinaria, dostęp serwisów online i różnych programów. Co więcej, w ofercie znalazły się także materiały edukacyjne, np. wspomagające przygotowania do matury lub egzaminu ośmioklasisty.

Zarabiaj na afiliacji z infor.pl

Decydując się na współpracę z tym reklamodawcą, możesz umieszczać linki afiliacyjne m.in. w postach blogowych, takich jak:

  • Jakie książki pomogą przygotować się do matury?

  • Czasopisma, które powinien znać każdy księgowy

  • Podatki dla każdego – z jakich źródeł korzystać?

Już dziś zapisz się do programu afiliacyjnego infor.pl i zarabiaj!