fbpx

iRobot to wyjątkowy sklep internetowy, ponieważ w jego asortymencie znajdziesz nic innego jak.. roboty! A one zdecydowanie pozwolą ułatwić wiele codziennych czynności! Czasy, w których roboty były tylko wymysłem kina science fiction minęły bezpowrotnie, doskonale zdaje sobie z tego sprawę nasz reklamodawca. W Irobot znajdziesz asystentów, którzy pomogą Ci zachować czystość w domu, ułatwią sprzątanie i inne rzeczy, którym poświęcasz zbyt dużo czasu! Zajrzyj na irobot.pl, aby dowiedzieć się więcej.

Historia firmy iRobot. 

Historia iRobot jest niezwykle fascynująca. Firma iRobot powstała na początku lat 90-tych, ich produkty przez te wszystkie lata, pełniły wiele różnych funkcji – pomagały eksplorować kosmos czy wykrywać i eliminować miny. Przełomem dla iRobot okazał się rok 2002, kiedy to firma przedstawiła pierwszego robota do użytku domowego - iRobot Roomba, którego zadaniem jest odkurzanie. Niedługo później iRobot wypuścił na rynek robota do mycia podłóg, a następnie do odkurzania warsztatów i garaży. Z kolejnym rokiem iRobot prezentowała wiele kolejnych urządzeń, które miały pomagać ludziom w codziennych czynnościach. 

Asortyment sklepu iRobot. 

Dzisiaj, odwiedzając stronę irobot.pl, znajdziesz tam wiele modeli odkurzających i mopujących z różnych serii, które świetnie sprawdzą się w twoim domu. Każdy produkt iRobot jest dokładnie opisany, dzięki czemu, możesz wybrać taki, który jest odpowiedni dla ciebie. Dużym ułatwieniem w wyborze odpowiedniego produktu iRobot jest generator, w którym określa się rodzaj i wielkość powierzchni w domu, posiadanie zwierząt lub też wymagania co do aplikacji i usprawnień sprzętu iRobot.  

iRobot - wygoda w sprzątaniu przede wszystkim 

iRobot przy każdym zakupie robota oferuje darmową dostawę, serwis door-to-door i 24 miesiące gwarancji. Na stronie irobot.pl znajdziesz też kompatybilne części i akcesoria do twojego sprzętu iRobot. A jeśli jesteś zainteresowany tańszym sprzętem - odwiedź Outlet iRobot. Znajdziesz tam sprzęt z prezentacji konsumenckich, witryn sklepowych, końcówki serii lub po prostu w uszkodzonym opakowaniu. 

Pomysły na wpisy o programie iRobot

U nas, iRobot to nie tylko zaawansowane technologicznie urządzenia, ale także możliwość zarobienia na polecaniu tych produktów. Dołącz do programu partnerskiego i wygeneruj linki afiliacyjne, które potem zamieścisz, na przykład, na swoim blogu. Doskonale sprawdzą się we wpisach, takich jak:

  • Jak usprawnić sprzątanie?

  • wybierz robota sprzątającego!

  • Robot sprzątający to dobra inwestycja.

  • Najlepsze modele robotów sprzątających.

To oczywiście tylko kilka naszych propozycji na wkomponowanie produktów iRobot do Twojej strony. Na pewno stworzysz wiele innych ciekawych wpisów.