fbpx

Kontrolowanie spożywanych kalorii powszechnie łączone jest tylko z chęcią odchudzania, ale tak naprawdę kontrola tego co jemy idealnie sprawdza się w przypadku osób chcących poprawić i utrzymywać swoją sylwetkę, u osób, które fitnessem zajmują się zawodowo, na przykład będąc instruktorami sztuk walki czy łyżwiarstwa figurowego! Poza odchudzaniem wiele osób chce także zwiększyć swoją masę mięśniową czy też ukierunkować swoje odżywianie na eliminację niektórych składników w diecie. To wszystko umożliwia nasz reklamodawca Kalkulator Kalorii!

Kalkulator Kalorii.net - zawsze pod ręką. 

Kalkulator Kalorii.net jest platformą dedykowaną osobom dbającym o swoją sylwetkę, posiada funkcję rejestrowania posiłków, planowania diety, rejestrowania treningów i świetnie sprawdzi się jako osobista książka kucharska. Ponadto idealnie nadaje się do planowania posiłków, możesz zapisywać swoje posiłki na kolejne dni, kopiować jadłospisy i planować dietę na dłuższy czas. Kalkulator Kalorii.net jest dostępny z poziomu przeglądarki, ale również jako osobna aplikacja mobilna! Mając szybki dostęp do swojego Dziennika Kalorii możesz zapisywać każdą aktywność oraz swoje posiłki, przez co Kalkulator Kalorii.net od razu wyliczy odpowiednią kaloryke.

Możliwość współpracy z dietetykiem dzięki kalkulatorkalorii.net

Jeśli jesteś osobą początkującą w zdrowym odżywianiu, Kalkulator Kalorii.net oferuje możliwość wykupienia diety bezpośrednio od dietetyka. Decydując się na tę opcję jesteś w stałym kontakcie z dietetykiem, przed rozpoczęciem diety zostaniesz przypisany do dietetyczki, która będzie prowadziła Cię przez cały proces odchudzania aż do osiągnięcia celu. Decydując się na opcję Dieta Extra Smaczna na Kalkulator Kalorii.net możesz określić poziom swoich umiejętności kulinarnych, nietolerancje pokarmowe oraz upodobania jak wegetarianizm. 

Pomysły na wpisy o programie Kalkulator Kalorii.net 

Produkty, które znajdziecie na stronie kalkulatorkalorii.net świetnie sprawdzą się do promowania we wpisach blogowych takich jak:

  • Na co zwrócić uwagę rozpoczynając odchudzanie. 

  • Ćwiczysz i nie widzisz efektów? 

  • O co chodzi w liczeniu kalorii? 

  • Jak zdrowo dbać o sylwetkę?     

Oczywiście, to tylko kilka naszych pomysłów na wkomponowanie linków partnerskich do zamieszczanych przez was treści. Biorąc pod uwagę różnorodność dostępnych w kalkulatorkalorii.net produktów, możliwości może być o wiele więcej!