fbpx

W Polsce już od ponad 20 lat funkcjonuje Klub Zabytkowych Mercedesów, który zrzesza miłośników zabytkowych pojazdów tej marki. Pasjonatów starszych aut wciąż przybywa. Ci, którzy nie mogą pozwolić sobie na zakup wymarzonego klasycznego auta, mogą wyrażać swoją pasję dzięki wyjątkowym produktom ze sklepu klasykami.pl.

Klasykami - z pasji do zabytkowej motoryzacji!

Twórcy strony klasykami.pl to prawdziwi pasjonaci wszystkiego, co stare i ma 4 kółka. Mówią o sobie, że w żyłach zamiast krwi krąży im benzyna. Biorą udział w różnego rodzaju zlotach i rajdach zabytkowych samochodów. Chętnie dzielą się swoimi doświadczeniami, a także wyszukują i prezentują interesujące oferty sprzedaży wymarzonych klasyków. Pasję do zabytkowych pojazdów połączyli z grafiką, fotografią i dobrym designem. Tak powstały m.in. koszulki i bluzy z samochodami.

Klasykami - koszulki i gadżety dla automaniaków

Produktami sztandarowymi klasykami.pl są przede wszystkim bluzy i koszulki z klasycznymi samochodami. Możesz liczyć zarówno na wysoką jakość t-shirtów, jak i ich wyjątkowy design grafik. Wybierz swoje ulubione auto i odnajdź je w jednej spośród czterech wersji: Classic&Original, Veloce, Vintage oraz Get out & Drive. Skorzystaj też z oferty automaniakowych akcesoriów dodatkowych, jak czapki z daszkiem, brelok do kluczy, plakaty automobilist czy etui na telefon. Wszystko w całości poświęcone zabytkowej motoryzacji.

Zacznij polecać produkty ze sklepu klasykami.pl!

Fani motoryzacji będą zachwyceni koszulkami i bluzami firmy Klasykami. Umieszczaj linki afiliacyjne w swoich treściach na tematy, takie jak:

  • 10 pomysłów na prezent dla automaniaka
  • Dlaczego ludzie kupują stare auta?
  • Klasyczne auta uwielbiane przez Polaków
  • Na co zwrócić uwagę przy kupnie zabytkowego pojazdu?

To tylko kilka propozycji, które mogą być inspiracją do tematów blogowych. Z całą pewnością znajdziesz więcej pomysłów na polecanie produktów Klasykami. Działaj, polecaj i zarabiaj!