fbpx

Jeśli lubisz tworzyć, rysować lub malować, to program KOH-I-NOOR z pewnościa jest dla Ciebie! Naprawdę warto w tym miejscu przybliżyć Ci niesamowitą historię tej marki. Początki firmy związane są z opracowanym przez Franza Hardmutha ołówkiem 1500, który był wytwarzany w siedemnastu, a następnie dwudziestu stopniach twardości. Został on uhonorowany złotym medalem na wystawie światowej w Paryżu w roku 1889. Jako pierwszy z produkowanych na świecie ołówków został polakierowany farbą w kolorze żółtym oraz oznaczony kombinacją liter i cyfr oznaczających stopień twardości. Oznaczanie stopnia twardości zostało opracowane przez właściciela firmy Franza Hardtmutha i obowiązuje po dzień dzisiejszy. Brytyjska królowa Wiktoria zezwoliła firmie na używanie nazwy KOH-I-NOOR (nazwa diamentu z korony Królowej). Od roku 1894 diament stał się oficjalnym symbolem marki a firma zaczęła się posługiwać nazwą KOH-I-NOOR.

Akcesoria i przybory plastyczne KOH-I-NOOR

W ofercie sklepu koh-i-noor.pl znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz! Zaczynając od przyborów szkolnych i biurowych, przez artystyczne, na tych dla profesjonalistów kończąc. Każdego artystę z pewnością zadowoli komplet ołówków o różnej gradacji oraz szkicowniki do różnych technik i mediów. Dla fanów rysowania w kolorze KOH-I-NOOR ma kilka rodzajów kredek - ołówkowe, akwarelowe czy pastele. W technikach malarskich z pewnością sprawdzą się profesjonalne farby akwarelowe w kostkach z serii Mondeluz oraz sztalugi, pędzle i podobrazia. Jeśli sam nie tworzysz, a chcesz kogoś obdarować, świetnym wyborem będzie jeden ze skomponowanych na taką okazję zestawów!

Naucz się rysować z koh-i-noor.pl!

KOH-I-NOOR to nie tylko sklep! Na stronie znajdziesz mnóstwo przydatnych materiałów pomocniczych i inspiracji. Dostępne są zarówno materiały prezentujące produkty i sposób ich użycia, jak i tutoriale rysunkowe i malarskie. Dowiesz się jak używać pasteli, jak kolorować kredkami czy jak namalować zimowy pejzaż!

Zarabiaj na swojej pasji z KOH-I-NOOR!

Możesz monetyzować treści, które tworzysz w internecie dzięki programowi partnerskiemu KOH-I-NOOR! Jeśli pasjonuje Cię sztuka, prowadzisz bloga o rysowaniu lub robisz tutoriale na YouTube, to świetna okazja do umieszczenia linków afiliacyjnych! Tematy, które możesz wykorzystać to:

  • Jak ładnie kolorować?
  • Co kupić do liceum plastycznego?
  • 10 sposobów na cieniowanie ołówkiem
  • Techniki w malarstwie i rysunku

Z pewnością masz więcej pomysłów! Dołącz do programu partnerskiego koh-i-noor.pl i zarabiaj!