fbpx

Cenisz sobie zrównoważoną modę i ideę slow fashion? Zawsze dbasz o jakość materiałów i patrzysz, czy są przyjazne dla środowiska? Poznaj naszego Reklamodawcę lilen.store. Dołącz do programu partnerskiego Lilen i polecaj szyte ręcznie ubrania wysokiej jakości dla kobiet, mężczyzn i dzieci!

Lilen to miejsce, gdzie króluje naturalne piękno

Marka Lilen powstała przy poszukiwaniach sukienki do chrztu dla córeczki Pani Joanny - twórczyni sklepu. Założenie było proste - miała być ona naturalna i do wykorzystania przy innych okazjach. Maszyna do szycia poszła więc w ruch. Pani Joanna korzysta tylko z jakościowych materiałów - lnu, naturalnej bawełny, wełny merino. Lilen wie, że naturalne tkaniny to nie tylko komfort i wysoka jakość - to też dbanie o zdrowie dzieci oraz o środowisko. Ubrania sklepu lilen.store posłużą długo i na pewno nie są jednorazowe.

Lilen - zrównoważona moda szyta w Polsce

Ubrania lilen.store, zgodnie z ideą slow fashion i minimalizmu są szyte w Polsce, w małej, lokalnej pracowni przepełnionej pasją. Marka wybiera tylko najwyższej jakości tkaniny, a ręcznie projektowane hafty są inspirowane polskimi górami i lasami. Ubranka Lilen rosną razem z dzieckiem, dzięki autorskiej rozmiarówce, opracowanej po wielu miesiącach prób, przymiarek i przeszyć próbnych. W sklepie lilen.store znajdziesz sukienki, koszule, szatki i inne dodatki do chrztu dla Twojego dziecka. Zadbaj o jakość, naturę, zdrowie i piękno z naszym Reklamodawcą!

Dołącz do programu partnerskiego Lilen i polecaj naturalne ubrania szyte w Polsce!

Generuj linki afiliacyjne do produktów sklepu lilen.store i polecaj zrównoważoną modę na swoich social mediach, stronie internetowej, blogu. Oto kilka przykładów artykułów blogowych, do których możesz wykorzystać produkty Lilen:

  • Jakie materiały są bezpieczna dla dziecka?
  • Slow fashion - co to?
  • Ubranka do chrztu
  • Marki dbające o środowiskoTo tylko kilka pomysłów z naszej strony, którymi możesz się zainspirować przy polecaniu pięknych, naturalnych ubrań naszego Reklamodawcy lilen.store. Inspiruj innych nurtem slow fashion i zarabiaj na afiliacji!