fbpx

Mulinek to nie tylko marka, to świat dziecięcych marzeń, w którym powstają unikalne, ręcznie robione produkty dla dzieci. Markę cechuje ogromne doświadczenie w projektowaniu oraz przywiązanie do estetyki i pięknych rzeczy. Mulinek na każdym etapie projektowania czy produkcji na pierwszym miejscu stawia komfort i zdrowie dziecka.

Niezwykłe produkty dla dzieci w mulinek.pl

W ofercie mulinek.pl znajdziesz komplety pościeli dziecięcej, kołderki muślinowe, prześcieradła, kocyki bambusowe, velvet, dzianinowe oraz bawełniane. Poduszki dostępne są w kilku rozmiarach i wykonane są z różnych materiałów. Dla najmłodszych sprawdzą się kokony i rożki, a wszystko to ozdobione pięknymi, autorskimi grafikami. W sklepie nie zabrakło także akcesoriów takich jak gryzaki, opaski, czy czapki.

Najwyższa jakość produktów dla dzieci Mulinek

Produkty dostępne w mulinek.pl są nie tylko atrakcyjne pod względem wizualnym, ale również bezpieczne i komfortowe w użytkowaniu. Zostały one wykonane z wysokojakościowych materiałów , które spełniają szereg rygorystycznych norm i standardów. Potwierdza to certyfikat Oeko-Tex® Standard 100. Marka Mulinek gwarantuje produkty wysokojakościowe - do ich wykonania starannie dobierają tkaniny i materiały, które muszą pochodzić od polskiego producenta oraz posiadać znak OEKO-TEX. Nadruk na tkaninie jest trwały oraz wykonany z bezpiecznych farb drukarskich. Produkty Mulinek pakowane są według zasad zero-waste.

Zarabiaj w programie partnerskim Mulinek!

Jeśli prowadzisz bloga, portal czy media społecznościowe poświęcone parentingowi, to z pewnością możesz skorzystać z programu partnerskiego Mulinek! Wkomponuj linki partnerskie do produktów, aby zarabiać na prowizji. Możesz skorzystać z poniższych pomysłów na tematy publikacji:

  • Najlepsza pościel dla dziecka
  • Gdzie kupić wyprawkę dla malucha?
  • Kołderki dla dzieci z ładnymi nadrukami
  • Antyalergiczna pościel dla dzieci

Dołącz do programu Mulinek i zacznij monetyzować treści, które publikujesz w internecie!