fbpx

Nasz wnętrza to często wyrażenie naszych osobowości, estetyki czy preferencji. Designerskie elementy dekoracyjne, meble czy całe wnętrza stają się coraz bardziej popularne. Jeśli już stawiamy na coś wyjątkowego szukamy mniejszych marek, które wykonują produkty z poszanowaniem zasad profesjonalnego rzemiosła, dzięki czemu mamy świadomość, że element, który trafi w nasze ręce będzie idealnie dopieszczony. Jedną z marek, która podąża za tą zasadą jest Nuki - nasz reklamodawca. 

Nuki - meble, za którymi stoi dbałość o najmniejszy szczegół 

Nuki to producent oryginalnych mebli i akcesoriów dekoracyjnych i użytkowych ze sklejki. Marka Nuki została stworzona z myślą o pięknych, ponadczasowych meblach i otaczających je wnętrzach. Hasłem najlepiej określającym markę Nuki jest „plywood furniture, hand crafted, for generation”, czyli meble tworzone dla pokoleń i własnoręcznie. Za pięknymi zdjęciami jakie ujrzysz w sklepie nuki.pl stoi najlepsza jakość produktu i dbałość każdy milimetr oferowanych produktów.

Asortyment sklepu Nuki.pl

Właściciele marki Nuki sami określają swoje produkty jako “zaprojektowane przez rodziców dwóch ruchliwych chłopców”, co przekłada się bezpieczeństwo oferowanych mebli. Oczywiście, dzięki temu, na stronie nuki.pl znajdziemy meble do pokoju dziecięcego: kołyski, łóżeczka, huśtawki czy ścianki wspinaczkowe, dla tych aktywniejszych i bardziej odważnych! Oczywiście na stronie sklepu nuki.pl znajdziesz też inne meble, czy elementy dopełniające funkcjonalność i wystrój wnętrz!

Nuki wyróżnione za swój design 

Design i prosta forma sprawia, że meble NUKI świetnie odnajdą się we wnętrzach prywatnych i przestrzeniach publicznych. Jakość mebli Nuki doceniło jury ŁÓDŹ DESIGN FESTIVAL przyznając w 2017 roku Nuki nagrodę Must Have za stoli FLEX. 

szeroki wybór odzieży w rozmiarach PLUS SIZE.

Zamieszczaj linki afiliacyjne do produktów marki Nuki i zarabiaj!

Produkty, które znajdziecie w sklepie internetowym nuki.pl, świetnie sprawdzą się do promowania w tego typu wpisach blogowych:

  • Na co zwrócić uwagę przy wyborze mebli? 

  • Ekologiczne meble - za i przeciw. 

  • Postaw na design w swoim wnętrzu!

  • Minimalistyczne wnętrze.    

Oczywiście, to tylko kilka naszych pomysłów na wkomponowanie linków afiliacyjnych do zamieszczanych przez Ciebie treści. Biorąc pod uwagę szeroki asortyment produktów oferowanych na stronie nuki.pl, Twoja inicjatywa twórcza nie musi obawiać się żadnych ograniczeń!