fbpx

Jeśli zastanawiasz się, jakie książki z zakresu biznesu, marketingu czy ekonomii warto przeczytać, to koniecznie odwiedź stronę wydawnictwa Onepress. To miejsce pełne przydatnych publikacji i materiałów dla ludzi ukierunkowanych na osiąganie celów i rozwijanie umiejętności.

Onepress - lider wśród wydawnictw książek dla biznesu i ekonomii

Onepress to wydawnictwo należące do Grupy Helion, która powstała już w 1991 roku. Wprowadzenie marki na rynek okazało się strzałem w dziesiątkę i sprawiło, że Onepress stał się liderem w sektorze poradników dla biznesu i książki ekonomicznej. Wydawnictwo ma już na swoim koncie ponad 700 wydanych tytułów, które nierzadko trafiają na listy bestsellerów w polskich księgarniach i sieciach handlowych.

Onepress - szeroki asortyment książek z fachową wiedzą

Sklep internetowy onepress.pl to idealne miejsce dla ludzi, którzy pragną rozwijać swoją karierę zawodową, chcą doskonalić swoje umiejętności oraz interesują się inwestowaniem, zarządzaniem czy nauką języków. Dobór autorów i publikacji jest bardzo staranny oraz różnorodny. Dzięki temu można znaleźć tam zarówno klasyczne książki wybitnych autorów takich jak: Joseph Murphy, Brian Tracy czy Robert Kiyosaki. Ale nie zabrakło też miejsca na twórców młodszego pokolenia, czyli Mateusza Grzesiaka, Artura Jabłońskiego czy Ewy Szczepaniak. Wybór tytułów jest imponujący, a poszukujący wiedzy czytelnik może wybierać książki spośród takich kategorii jak ekonomia, motywacja, marketingu czy rozwój osobisty. Dodatkową zaletą Onepress jest dostępność większości publikacji także w formie e-booków i audiobooków.

Dołącz do grona wydawców Onepress i zarabiaj na polecaniu

Uczestnictwo w programie partnerskim Onepress to świetna okazja na umieszczanie linków afiliacyjnych do książek o różnej tematyce. Możesz polecać książki, e-booki i audiobooki w artykułach blogowych, relacjach na Instagramie czy filmikach na TikToku. 

  • TOP 20 audiobooków o giełdzie i inwestycjach
  • Jak zarządzać małą firmą?
  • 10 książek biznesowych dla początkujących
  • Najlepsze książki o rozwoju osobistym

Skorzystaj z powyższych inspiracji lub znajdź własny sposób na rekomendację produktów tego reklamodawcy. Polecaj wartościowe publikacje w programie partnerskim Onepress i zarabiaj na swoich treściach!