fbpx

Dziecięca ciekawość to coś pięknego! Maluchy poznają świat wszystkimi bodźcami, a jednym z wiodących jest dotyk! Rozwijanie zdolności manualnych dzieci to bardzo ważna sprawa, a jeśli połączymy to z zabawą brzmi jak zajęcie idealne na spędzanie czasu! Poznaj naszego reklamodawcę - Paluszkami, sklep oferujący akcesoria artystyczne!

Pomaluj świat Paluszkami!

Tak właśnie brzmi hasło przewodnie marki Paluszkami! Malowanie palcami, lepienie z plasteliny czy tworzenie ozdób z bibuły! Takie atrakcje od razu kojarzą się z dzieciństwem, spędzaniem czasu w przedszkolu czy przygotowywaniem ozdób świątecznych! Wiedząc ile frajdy dzieciom przynosi taka zabawa - Paluszkami oferuje wszystkie te akcesoria w jednym miejscu! 

Paluszkami - rodzinna firma stawiająca na bezpieczeństwo 

Paluszkami to firma rodzinna, działająca na rynku od 2006 roku. Z racji swojej specjalności Paluszkami wie, że jakość oferowanych przez nich produktów musi zapewniać bezpieczną i spokojną zabawę! Jeśli więc szukasz kreatywnych rozwiązań na spędzanie czasu z pociechą, na paluszkami.pl znajdziesz mnóstwo inspiracji! Paluszkami oferuje blisko dwa tysiące artykułów plastycznych i zabawek! Odwiedzając paluszkami.pl możesz wybierać spośród artykułów do: malowania, modelowania czy klejenia, ale znajdziesz też tam artykuły szkolne, zabawki edukacyjne czy książki dla najmłodszych! Przejrzysty i intuicyjny układ strony paluszkami.pl sprawi, że odnajdziesz wszystko, czego poszukujesz, aby kreatywnie spędzać czas z dzieckiem!

Inspiruj innych polecając produkty programu Paluszkami!

Paluszkami to idealny przykład sklepu, który inspiruje nie tylko do kreatywnego działania z dzieckiem, ale też do działania w internecie! Dołączając do programu partnerskiego Paluszkami możesz w prosty sposób zarabiać dzięki prowizji od sprzedaży! Jeśli działasz aktywnie w mediach społecznościowych lub tworzysz bloga parentingowego, polecaj artykuły Paluszkami w swoich wpisach, np:

  • Kreatywne spędzanie czasu z dzieckiem. 

  • Stwórz ozdoby choinkowe ze swoją pociechą!

  • Jak rozwijać zdolności manualne od najmłodszych lat? 

  • Malowanie - sposób na wyciszenie się. 

Wystarczy, że dołączysz do programu partnerskiego Paluszkami i wygenerujesz linki afiliacyjne, które świetnie sprawdzą się do uzupełnienia wpisów! To tylko nasze propozycje! Dołącz do programu partnerskiego Paluszkami i postaw na kreatywność!