fbpx

Pokety – kieszonkowa moda


Czym są Pokety? To proste! Pokety to zwierzaki, które skrywają się w kieszeniach! Kto wie, może się z Tobą zaprzyjaźnią? Znajdziesz je w ofercie naszego reklamodawcy, na stronie pokety.pl! Wśród stworków, które możesz znaleźć w kieszeniach produktów marki Pokety znajdziesz jednorożca, lamę, pandę, ale również wiele innych zwierzaków, które będą wspaniałą ozdobą Twojej bluzy czy koszulki. Już teraz, sprawdź, jaką ofertę przygotował sklep na pokety.pl i znajdź swojego towarzysza!


Co znajdziesz w sklepie Pokety?


Pokety to bluzy, t-shirty i spodnie, które możesz spersonalizować, wybierając swojego zwierzaka. Po kliknięciu w dowolny produkt na pokety.pl wyświetli się lista poketów, które możesz wybrać. Znajdziesz tam wspomnianą już Pandę Gosię czy Lisa Krzysztofa, od Ciebie zależy, który z nich zagości na stałe w Twojej garderobie. Produkty dostępne w sklepie Pokety są unisex, więc każdy bez problemu może nosić swoje ulubione wzory. Oprócz odzieży, na pokety.pl znajdziesz również plecaki, torby oraz… mystery boxy, czyli pudełka z niespodzianką! Już teraz zajrzyj na stronę sklepu i wybierz coś dla siebie!


Program partnerski Pokety


Jeżeli zainteresował Cię asortyment marki Pokety, już teraz możesz dołączyć do jej programu partnerskiego i zacząć zarabiać online na polecaniu produktów. Świetnie sprawdzą się one w social media, na Facebooku czy Instagramie, ale także na blogu! Oto kilka przykładowych wpisów, w których możesz zastosować linki afiliacyjne produktów z pokety.pl:


  • Oryginalne ubrania

  • Wyraź siebie w ciekawy sposób

  • Co na prezent?

  • Poznaj Pokety!

Dołącz do programu partnerskiego Pokety i zarabiaj w sieci!