fbpx

Dbanie o zdrowie Twojej skóry, a jednocześnie o dobro naszej planety, to myśl przewodnia coraz większej liczby firm kosmetycznych. Sklep puroBIO cosmetics z całą pewnością zalicza się do tej grupy i oferuje naturalne oraz wegańskie kosmetyki do makijażu.

Marka puroBIO - organiczne kosmetyki do makijażu

PuroBIO to marka naturalnych, certyfikowanych kosmetyków do makijażu i pielęgnacji powstała w 2014 roku we Włoszech. Od tego czasu intensywnie się rozwija i zdobywa popularność w kolejnych krajach. Hasło przewodnie marki to: zdrowie Twojej skóry jest dla nas najważniejsze i z taką ideą powstają naturalne kosmetyki puroBIO. Kosmetyki puroBIO zostały stworzone z myślą o kobietach świadomych, które nie tylko prowadzą zdrowy tryb życia, zdrowo się odżywiają i dbają o swoje ciało i skórę od środka, ale też świadomie używają kosmetyków, które nakładają na swoją skórę. Często słyszymy zdanie: nie nakładaj na swoją skórę niczego, czego byś nie zjadła.

Składy kosmetyków puroBIO

Puro znaczy czysty. Nazwa marki nawiązuje do starannego doboru składników, z których wytwarzane są produkty puroBIO. Celem marki jest produkcja kosmetyków organicznych o bardzo wysokiej jakości i z jak najlepszych produktów. Dzięki starannie dobranym, certyfikowanym składnikom ryzyko wystąpienia reakcji alergicznej jest obniżone niemal do zera. Wszystkie naturalne kosmetyki są przebadane na zawartość niklu i gwarantują bezpieczny, naturalny makijaż.

Kosmetyki puroBIO nie zawierają parabenów, silikonów, sztucznych barwników czy konserwantów. Głównie składają się z olei i wosków roślinnych, owoców, kwiatów, pigmentów dostarcza nam sama NATURA. Dlatego też są bezpieczne dla kobiet w ciąży, dla osób o wrażliwej cerze, skłonnych do alergii.

Opakowania kosmetyków puroBIO pochodzą z recyklingu. Wiele produktów, takich jak: cienie do powiek, bronzery, rozświetlacze, pudry czy pomadki posiada funkcję refill. Oznacza to, że po wykorzystaniu produktu, nie wyrzucasz opakowania, dokupujesz tylko wkład wymienny i znowu cieszysz się pełnowartościowym produktem. W ten sposób przyczyniasz się do mniejszej ilości plastiku w środowisku, a także oszczędzasz pieniądze.

  Propozycje tematów na wpisy blogowe z produktami marki puroBIO cosmetics

  Dołącz do programu partnerskiego sklepu purobio.com.pl i zacznij zarabiać na swoich treściach. Możesz skorzystać z poniższych tematów, żeby stworzyć content, w którym będziesz polecać kosmetyki marki puroBIO.

  • Naturalne kosmetyki do makijażu - jakie wybrać?
  • Kosmetyki organiczne - czy mogą uczulać?
  • Jakie kosmetyki do makijażu dla kobiety w ciąży?
  • Makijaż ślubny z zastosowaniem organicznych kosmetyków

  To tylko przykładowe tematy, które możesz poruszyć. Możliwości jest zdecydowanie więcej. Zapraszamy!