fbpx

Wspinaczka to z pewnością ekscytująca aktywność, ale warto pomyśleć o odpowiednim wyposażeniu aby była bezpieczna. Rojam jest oficjalnym dystrybutorem sprzętu alpinistycznego i wspinaczkowego czołowych marek europejskich. W sklep.rojam.eu znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz niezależnie od tego, czy dopiero zaczynasz swoją przygodę ze wspinaczką, czy jesteś już doświadczonym alpinistą. W Rojam dostępny jest także profesjonalny sprzęt do pracy na wysokościach oraz BHP.


Oferta sklepu Rojam


W sklepie internetowym sklep.rojam.eu znajdziesz ogromny wybór sprzętu do wspinaczki, turystycznego oraz BHP. Oferta Rojam jest bardzo szeroka – zaczynając od sprzętu do pracy na wysokości, przez odzież i akcesoria BHP, na sprzęcie wspinaczkowym kończąc. Znajdziesz tu produkty takich marek jak: Camp, Grivel, Lifeventure, Petzl czy Protecta. W sklep.rojam.eu dostępne są przeróżne akcesoria do wspinaczki, między innymi: uprzęże, kaski, raki, sprzęt jaskiniowy, liny, czekany, ekspresy i wiele innych!


Zakupy w sklep.rojam.eu


Bogate doświadczenie obsługi sklepu Rojam pozwoli na pomoc w doborze odpowiedniego sprzętu. Nasi wykwalifikowani pracownicy chętnie doradzą przy zakupie produktów. Rojam dba o klienta na każdym etapie zamówienia, więc możesz liczyć na kompleksową, szybką i przyjazną obsługę.


Rojam


Dołącz do programu afiliacyjnego sklep.rojam.eu i zarabiaj na treściach, które publikujesz w internecie. Możesz zainspirować się poniższymi pomysłami na tematy, które świetnie nadają się do umieszczenia w nich linków:


  • Jaki sprzęt do wspinaczki wybrać?

  • Jak wspinać się bezpiecznie?

  • 10 sportów ekstremalnych

  • Sporty dla fanów adrenaliny


Umieść linki partnerskie w treściach o pasującej tematyce i monetyzuj swoje działania w sieci. Dołącz do programu afiliacyjnego Rojam i zacznij zarabiać online już dziś!