fbpx

Wiesz, że podczas pokonywania rowerem i samochodem takiego samego dystansu, auto zużyje siedmiokrotnie więcej powietrza. Energia którą zużyje rekreacyjny rowerzysta, nie wystarczyłaby nawet na zasilenie świateł samochodu na takim samym dystansie. Wybierz rower ponad samochód i dbaj o zdrowie swoje i Ziemi! Zadajesz sobie pytanie jaki rower wybrać? Górski, miejski, trekkingowy, a może elektryczny? Sprawdź ofertę sklepu rowerowego romet.pl i wybierz akcesorium dla siebie!

Nowoczesna fabryka rowerów Romet

Marka Romet zna się na na jednośladach - firma nieustannie je doskonali, wyznaczając nowe standardy w produkcji i designie, przeobrażając swoją pasję w cenione na świecie rowery, motorowery, skutery i motocykle. Celem romet.pl jest tworzenie rowerów, w których innowacje łączą się z doskonałą jakością, zachowując przy tym rozsądne ceny. Od rowerów trekkingowych, przez miejskie retro, rekreacyjne, wyczynowe, po nowoczesne rowery o napędzie elektrycznym. Romet należy do grupy najważniejszych producentów rowerów w Europie. Aktualnie produkty romet.pl dostępne są w m.in. w Niemczech, Austrii, Belgii, Szwecji, Anglii oraz Hiszpanii.

Asortyment romet.pl zróżnicowany pod wieloma aspektami

Marka Romet oferuje szeroki wybór rowerów, które różnią się od siebie specyfikacją, technologią, przeznaczeniem oraz wyglądem. W zależności od rodzaju nawierzchni i ukształtowania terenu możesz zdecydować się m.in. na klasyczne rowery turystyczne czy na modele przeznaczone typowo do jazdy miejskiej, po lesie lub w górach. Poszczególne rowery zostały również dopasowane do płci i wieku. W asortymencie znajdziesz rowery przeznaczone dla mężczyzn oraz kobiet, a także dla nastolatków oraz dla rozpoczynających dopiero swoją przygodę z jazdą kilkulatków. Każdy model roweru od Rometu wyróżnia się wysoką wytrzymałością, co ma swoje odzwierciedlenie w dożywotniej gwarancji na ramę. W ofercie romet.pl znajdziesz również akcesoria rowerowe poprawiające komfort i bezpieczeństwo jazdy w każdych warunkach.  W tej kategorii znajdują się takie akcesoria jak oświetlenie roweru, zapięcia, pompki, kaski i wiele innych. 

Dołącz do programu partnerskiego Romet i zacznij zarabiać bez wychodzenia z domu!

Już teraz dołącz do programu partnerskiego sklepu romet.pl i zarabiaj na treściach, które publikujesz na swoim blogu, kanale YouTube czy innych profilach społecznościowych. Możesz umieszczać linki afiliacyjne do produktów z romet.pl w artykułach na tematy takie jak:

  •     Rower do pracy: jaki wybrać?
  •     Rowerowe prezenty – poradnik
  •     Rower elektryczny - Twój nowy samochód?
  • Jaki rower wybrać w góry – hardtail czy full suspension?

Polecaj produkty ze sklepu romet.pl w sieci afiliacyjnej webePartners i zacznij zarabiać w internecie!