fbpx

W pierwszych trzech latach swojego życia dziecko poświęca nawet dwukrotnie więcej godzin na sen niż dorosły. Intensywny rozwój dziecka musi iść w parze z rozwojem kręgosłupa i z dobrą jakością snu. To dlatego powinieneś zastanowić się nad kupnem materacyka marki Rücken.

Rücken - w trosce o odpowiedni rozwój Twojego dziecka

Rozmiar, konstrukcja, grubość i strefy twardości. To 4 elementy materaca, które powinny być dostosowane do wieku dziecka. Odpowiednio dobrany materac dopasowuje się do naturalnej pozycji ciała naszej pociechy. Materacyki marki Rücken zapewniają najwyższy komfort snu i pozytywnie wpływają na zdrowie malucha.

Rücken - materace dla dzieci w każdym wieku

Firma Rücken oferuje materacyki dla dzieci w każdym etapie rozwoju. Do najmniejszych należą materacyki dla niemowląt do 6. miesiąca życia. Ograniczają pocenie się dziecka i mogą być dopasowane do różnych łóżeczek czy wybranych gondol wózków. Dla dzieci do lat 5 zalecane są materace wykonane z najwyższej jakości pianki, antybakteryjne i antyalergiczne. Równie polecane są materace dla starszych dzieci dla dzieci do 80 kg wagi. Oprócz materacyków marka Rücken oferuje także kliny do łóżeczka wodoodporne ochraniacze. Wszystko po to, by zapewnić Twojemu maluchowi spokojny sen.

Polecaj materacyki ze sklepu rucken.pl

Dołącz do programu partnerskiego Rücken i zacznij zarabiać na swoich treściach. Możesz zamieścić linki afiliacyjne do produktów tego reklamodawcy we wpisach na tematy takie jak:

  • Prawidłowy rozwój dziecka - o czym musisz wiedzieć
  • Higiena snu - czy materac ma znaczenie?
  • Najczęstsze powody wad postawy
  • Zadbaj o odpowiedni rozwój dziecka w 7 krokach

Już dziś dołącz do programu partnerskiego sklepu rucken.pl, polecaj materacyki i inne akcesoria marki Rücken, a potem zarabiaj prowizje od sprzedaży!